999 rezultate për

kjaer

Kurrë më parë te Man.United, Solskjaer hyn në histori Dje, Manchester United festoi ndaj PSG me rezultat 2:1 dhe filloi sezonin e ri në Ligën e Kampionëve në mënyrën më të mi
Cavani jasht listës për ndeshjen ndaj PSG-së, Solskjaer shpjegon arsyen Edinson Cavani nuk ishte në listën e lojtarëve të Manchester United për ndeshjen kundër PSG, dhe kjo i befasoi disa nga
Erdhi me bujë të madhe, Solskjaer flet për situatën e Van de Beek Donny van de Beek erdhi me bujë të madhe te Manchester United, por lojtari nuk ka minutat maksimale në dispozicion. O
Allegri merr drejtimin e Manchester United? Massimiliano Allegri pritet të marrë drejtimin e Man United raportojnë mediat angleze. Ole Gunnar Solskjaer është në
Lëkundet ndjeshëm "stoli" i Solskjaer, Pochettino "pret" pas derës Në sfidës së shtunës, Newcastle-Manchester United, luhet edhe për të ardhmen e Ole Gunnar Solskjaer. “Djajtë e Kuq”, vet
Përplasje me Solskjaer? Fernandes: Duan të na destabilizojnë Bruno Fernandes hodhi poshtë zërat se ka patur një debat të nxehtë me trajnerin e Manchester United, Ole Gunnar Solskjae
"Lëkundet" pozicioni i Solskjaer, Man.United ka gati zëvendësuesin Humbja e thellë 6-1 e Manchester United përballë Tottenhamit i ka lëkundur ndjeshëm pozitat e Ole Gunnar Solskjaer. D
Man United kontakton Pochettinon, Solskjaer pranë shkarkimit Pas humbjes 1-6 nga Tottenham, Manchester United po kërkon për stolin Mauricio Pochettinon. Sipas asaj që raporton Da
Thumbimeve në distancë iu vjen fundi, Solskjaer-Mourinho sfidohen sot në fushë Pas thumbimeve të shumta në distancë gjatë këtyre javëve më në fund është koha për t’u përballur në fushë. Natyrisht në
Solskjaer mesazh direkt për futbollistët e tij Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka reaguar ashpër për herë të parë ndaj lojtarëve të tij duke i bërë
Ky pritet të jetë formacioni i Man.United pas transferimit të Van de Beek (FOTO LAJM) Donny Van De Beek do të jetë një element shtesë në mesfushën e Manchester United. ‘Djajtë e Kuq’ kanë arritur marrëve
Solskjaer para ndeshjes me Sevillan: Jemi të gatshëm Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është i sigurt për suksesin e ekipit të tij në prag të gjysmëfinales
As Guardiola dhe as Solskjaer, kush janë katër nominimet për trajnerin e sezonit në Premier League Janë zbuluar emrat e katër nominimeve që janë në garë për çmimin ‘Trajneri i sezonit’ në Premier League. Frank Lampar
Ronaldo si menaxher, Solskjaer: Na këshilloi të blinim Bruno Fernandes Bruno Fernandes po shkëlqen me fanellën e Mançester Junajtid dhe është kthyer shumë shpejt në një nga blerjet më të godi
Solskjaer i bën një suprizë të "hidhur" lojtarëve, nuk do të ketë pushime Lojtarët e Manchester United nuk do të mund të shfrytëzojnë asnjë ditë pushim gjatë kësaj vere. Lajmin e ka bërë të d
Kjaer bind Milanin, "kuqezinjtë" blenë përfundimisht kartonin e danezit Mbrojtësi danez ka qenë në ‘San Siro’ që nga janari, kur ndërpreu huazimin e tij me Atalanta për shkak të vështirësive t
Rikthehet Ibra, gati për ndeshjen me SPAL Ibrahimovic ende nuk ka luajtur për Milanin që nga rifillimi i sezonit, por 38-vjeçari u kthye në stërvitje në fund të j
Marrin frymë lirisht te Milani, Kjaer nuk ka dëmtuar ligamentet Skuadra e Milan, ka marrë të rejat e fundit lidhur me qendërmbrojtësin danez, Simon Kjaer, pasi ky i fundit pati disa pr
Lecce-Milan, formacionet zyrtare Milani do të luajë në 19:30 ndaj Lecces në transfertë. Milani do të jetë pa Leo Duarten, Zlatana Ibrahimovicin dhe Ma
Solskjaer "piketon" pasardhësin e De Gea De Gea është numri 1 në portën e Man United orej disa sezonesh, por karriera e tij, ose thënë më mirë forma e lartë, po