999 rezultate për

kissinger

Pyetja e Kissinger-it që pret përgjigje në Kosovën e vitit 2019 Me pak gjëra të zgjidhura në vitin 2018 dhe shumë të tjera të trashëguara, Kosova do të jetë e mbingarkuar me paqartësi
Bukuroshja Julianne Kissinger bën më tërheqës futbollin amerikan me format e saj (FOTO LAJM) Futbolli amerikan bëhet akoma me tërheqës me bukuroshen nga Kalifornia, Julianne Kissinger. Modelja e njohur për pro
Japonia dhe Koreja Jugore prodhojnë armë bërthamore për mbrojtje nga Koreja Veriore Koreja Jugore dhe Japonia janë duke konsideruar që secila të prodhojë arsenalin e vet bërthamor për t’u mbrojtur nga kër
Mjaft me admirimin për Vladimir Putin Fareed Zakaria - Vladimir Putini e ka zalisur krejt establishmentin amerikan të politikës së jashtme. Një editorialist a