999 rezultate për

kiss

Edhe Napoli interesohet për Dzekon Napoli raportohet se ka bërë një lëvizje befasuese për sulmuesin e Romës, Edin Dzeko Dzeko nuk duket se do ti bashkoh
Bëm baba të të ngjaj, Lumi B dhe i biri pozojnë bashkë dhe duken kaq bukur (FOTO LAJM) Lumi B është një reper mjaft i pëlqyer, i cili me këngët e fundit atë në bashkëpunim me Dafina Zeqirin ‘Lule Lule’ dhe k
U eleminua nga Europa League, De Laurentis merr vendimin për të ardhmen e Ancelottit Nuk ka dyshim për Carlo Ancelottin. Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, është i kënaqur me punën e teknikut dhe
Ky është trajneri i ri i kombëtares shqiptare, italianët e bëjnë të sigurtë Shkarkimi i Cristian Panuccit, e ka vënë FSHF-në dhe Armando Dukën, në lëvizje për një trajner që do të arrijë të sjellë
Pyetja e Kissinger-it që pret përgjigje në Kosovën e vitit 2019 Me pak gjëra të zgjidhura në vitin 2018 dhe shumë të tjera të trashëguara, Kosova do të jetë e mbingarkuar me paqartësi
Napoli një hap larg transferimit të Pavard Skuadra e Napolit është vetëm një hap larg nënshkrimit me mbrojtësin Pavard, i cili luan në Bundesligë me skuadrën e Sht
De Laurentiis i thur elozhe Ancelottit Aurelio De Laurentiis beson se Carlo Ancelotti ka “rilindur” në Napoli dhe ka shpjeguar se lojtarët mund të largohen nës
Hysaj sfidon Juventusin: Gara për Scudetto nuk ka përfunduar Mbrojtësi i djathtë i Napolit, Elseid Hysaj ka insistuar se Juventusi nuk është afër për ta fituar Scudetton. “Nuk ka
Giampaolo Ventura parashikon skuadrën anti-Juventus Ndryshe nga shumë tifozë dhe analist futbollistik, ish-trajneri i kombëtares italiane, Giampiero Ventura ka parashikuar
Napoli gjen zëvendësuesin e Pepe Reinas Tashmë skuadra e Napolit e ka gjetur portierin që do të mbrojë portën e skuadrës për sezonin e ri. Bëhet fjalë për p
Shokon presidenti i Napolit: Ronaldo mu ofrua mua, por oferta ime u refuzua Cristiano Ronaldo mund të ishte te Napoli. Lajmin tashmë e ka konfirmuar edhe vetë presidenti i klubit të Napolit, A
"Kalinic dëshiron të qëndroj tek Milani" Agjenti i Nikola Kalinicit ka pranuar se ai “ka pasur një sezon të keq” në Milan, por sulmuesi “dëshiron të vazhdoi me k
Kjo është shifra e vetme që Napoli mund të lë të lirë Koulibalyn Napoli do të ishte gati për të shitur mbrojtësin, Kalidou Koulibaly nëse vjen një ofertë mbi 100 milionë euro. Siç ra
Dua Lipa në duet me ish të dashurin e Rita Orës U panë duke flirtuar në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Brit Awards dhe ajo kimi, tani po konkretizohet në një projekt të
Hysaj mund të luaj kundër Romës Napoli thuhet se Elseid Hysaj do të kthehet për ndeshjen ndaj Romës këtë të shtunë. Mbrojtësi shqiptar siguroi një as
Bukuroshja Julianne Kissinger bën më tërheqës futbollin amerikan me format e saj (FOTO LAJM) Futbolli amerikan bëhet akoma me tërheqës me bukuroshen nga Kalifornia, Julianne Kissinger. Modelja e njohur për pro
Japonia dhe Koreja Jugore prodhojnë armë bërthamore për mbrojtje nga Koreja Veriore Koreja Jugore dhe Japonia janë duke konsideruar që secila të prodhojë arsenalin e vet bërthamor për t’u mbrojtur nga kër
BB i urdhëron, Ambra refuzon Elsamedin për komandën "Kiss" Komanda “Kiss” për banorët është detyrim puthje, e ata duhet të ndërpresin gjithçka e të puthen ndryshe për ta do të ket
Armelës i mungon Damiano, puthet me .... Loja “Kiss” në shtëpi vazhdoi edhe gjatë ditës së sotme. Por në ndryshim nga ditën e tjera, 3 prej vajzave ishin pa p
A do të luajë Hysaj ndaj Juves? Ja si përgjigjet agjenti i tij Elseid Hysaj luajti për 90 minuta në miqësoren e fundit ndaj Bosnjë-Hercegovinës, por ndjeu shqetësime në kavilie në min