999 rezultate për

kishin

Grabitësit në Allias kishin informacione të sakta, hynë pak minuta para se të aktivizohej alarmi Petrit dhe Aferdita Laze u grabitën mbrëmjen e djeshme në Allias, Tiranë. Dy grabitës të maskuar hynë brenda në vilën
TAP dhe linjat e interkonjeksionit: Efektet që mund të kishin sulmet kibernetike ndaj Shqipërisë Shqipëria nuk ka sot një vlerësim kombëtar të ekspozimit ndaj kërcënimeve kibernetike në sektorin e energjisë. Një studi
E kishin parkuar gabim, gjobitet me shifrën e majme pronari i makinës luksoze (FOTO LAJM) 1000 mijë lekë gjobë! Një makinë luksoze sportive e markës “Corvette yelloë Black” është gjobitur nga Policia e Bash
Kunati i viktimës në Mallakastër: E kishin hedhur në një pusetë 15 m të thellë (VIDEO) Laze Saliaj, kunati i 50-vjeçares, Drita Saliaj, shprehet i tronditur nga vrasja makabre e saj. Për Ora News, ai tregon
Të gjithë i kishin sytë tek ky burrë gjatë ceremonisë për Suleimanin (FOTO LAJM) Vijojnë në ditën e tyre të tretë aktivitetet para varrimit të Qaseem Suleimanit, gjeneralit iranian që u vra nga një dro
Iu kishin publikuar videot në faqe pornografike, 22 gra marrin dëmshpërblimin marramendës Një gjykatë amerikane ka vendosur që 22 gra duhet të dëmshpërblehen me 12.7 milionë dollarë nga pronarët e një faqeje po
"Zjarrfikëset nuk kishin ujë", brenda pallatit ku 12 apartamente u shkrumbuan totalisht Kamera e ABC News hyri në pallatin 5-katësh në Pogradec, që një ditë më parë u shkrumbua nga flakwt e zjarrit. Në pallat
Emrat e fotot, dy shqiptarët kapen mat pasi kishin kthyer shtëpinë në fermë kanabisi Policia britanike ka vënë në pranga dy shqiptarë pasi akuzohèn se kultivonin bimë narkotike në një banesë që përdorej pr
Para 105 vjetësh ushtarët anglezë dhe ata gjermanë kishin ndalur luftën për të luajtur futboll Futbolli padyshim që është më shumë sesa vetëm një sport. Para 105 vjetësh, në Luftën e Parë Botërore kishte ndodhur
"E kishin çarë me thikë dhe i kanë djegur kokën”, flasin të afërmit e 45-vjeçarit që u eliminua Një atentat i rëndë ndodhi ditën e sotme në Korçë ku viktimë mbeti Flamur Duçi. Të afërmit kanë dhënë dëshmitë e tyre
Këngëtarja shqiptare: Prindërit kishin frikë se do ngelesha pa martuar Këtë të mërkurë, e ftuar në ‘Soiree’ nga Jonida Shehu në Top Channel ishte Fatmira Breçani, një ndër këngëtaret më të nj
Menaxhimi i ndihmave, Braçe: Qentë i kishin shitur për 50 mijë lekë Zv.kryeministri Erion Braçe është i ftuar në emisionin “Përballë”, drejtuar nga gazetari Lutfi Dervishi. I pyetur lid
Kishin kapur OSHEE-në, kush janë të arrestuarit për grupin Bajri Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal "Bajri", ku 9 prej tyre janë ekzek
Kishin mbjellë kanabis në banesë, pranga dy shqiptarëve në Angli Autoritetet policore britanike kanë arrestuar dy shqiptarë të cilët kishin mbjellë kanabis sativa. Ata kishin marrë n
Kishin shkëmbyer SMS pafund, si Kejvina përdorte makinën luksoze të Redjan Rrajës Padyshim që kryetema e momentit pas shpëtimit të Alvinit nga kampi i ferrit, është vetëm një emër: Kejvina Kthjella.
Marchisio pasi e grabitën: Kurrë nuk më kishin parë sytë një 'rovole' të vërtetë Ish-ylli i Juventusit, Claudio Marchisio, ka zbuluar se çfarë i shkoi në mendje kur një grup i armatosur i njerëzve hynë
Zbulohet organizata terroriste, kishin planifikuar sulme në Shqipëri (VIDEO) Ardi Veliu në deklaratën për shtyp deklaroi se është zbuluar një organizatë terroriste në Shqipëri aktiviteti i të cilës
Kthimet nga Siria, Berisha: Kosova dhe Shqipëria mund të kishin ndërmarrë operacion të përbashkët (VIDEO) Për ish-kryeministrin Sali Berisha Kosova dhe Shqipëria mund të kishin ndërmarrë operacione të përbashkëta për kthimin e
"Më kishin paralajmëruar", e përlotur Meghan tregon sakrificat e martesës me princin Pas martesës me princin Harry, Meghan Markle ka qenë çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shpeshherë jo për mi
Kanosen me armë inspektorët e pyejve në Bulqizë, 2 fouristrada i kishin ngritur pritë Një tjetër përplasje mes inspektorëve të Inspektoritatit Shtetëror të Mjedisit, Pyjeve, Ujërave dhe Turizmit ka ndodhur