999 rezultate për

kisha

Rrëfimi i 23- vjeçares: Personi që pëlqeja u frikësua kur kuptoi problemin që kisha Ela Shpata rrëfeu ditën e sotme në programin “Historia ime” në TV Klan problemet e saj me lëkurën dhe sesi jeta e saj nd
Klopp ironizon Atl Madrid: Mirësevini në "Anfield" (VIDEO) Jurgen Klop nuk shqetësohet edhe aq shumë nga humbja 1-0 që përjetoi skuadra e tij në Ligën e Kampioneve përballë Atlet
Iris Luarasi: Edhe kur ndërroi jetë nëna kisha vendosur buzëkuq Pedagogia shqiptare, Iris Luarasi kujdeset gjithmonë për pamjen e jashtme, duke i dhënë rëndësinë më të madhe buzëve.
"Më tërhiqte zvarrë", nëna e dy fëmijëve rrëfen dhunën e burrit E divorcuar prej 5 vitesh, nëna e dy fëmijëve, Margarita nga Lushja ka trguar historinë e trishtë të jetës së saj. Në ru
Rrahmani për mediat italiane: Mund ta kisha markuar më mirë CR7 Kapiteni i Kombwtares sw Kosovws dhe njw nga mbrojtwsit kryesor tw Veronws ka folur pwr mediat italiane "L'Arena".
Bossi shqiptar i kokainës në Ekuador: Ëndërroja të mbaroja juridikun! Gramoz Rexhepi, personi që akuzohet se qëndron në krye të rrëmbimit dhe vrasjes së Jani Prengës, ka rrëfyer së fundmi se
Intervista e Hoxhës me shqiptarin në Ekuador: Arratisjet e bujshme e trafiqet me bosat (VIDEO) Publikohet intervista e gazetarit Artan Hoxha me Dritan Rexhepin, 40 vjeçarit nga Velça i dënuar aktualisht me 13 vite b
I vuri flakën tre kishave, 22-vjeçari rrezikon deri në 70 vite burg Një 22-vjeçar është shpallur fajtor sepse i vuri flakën tre kishave afrikano-amerikane në Shtetet e Bashkuara të Luizian
Aurela Gaçe publikon fjalët e fundit që shkëmbeu me Nexhmijen: Kur po vjen me më pa (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndërroi jetë ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha. Ky lajm i hidhëroi të gjithë ndjekësit e
"Do pensionohesha po mos kisha besim te aftëstë e mia" Shkodran Mustafi e pranon se do të tërhiqej te futbolli nëse nuk do kishte me besim te aftësitë për tu rikthyer në formë
U zunë për një varr, flet autori i ngjarjes së rëndë në Korçë: Nuk kisha qetësi në shpirt Një nfgjarje e rëndë tronditi pak më parë Korçën, ku si pasojë e një konflikti për motive të dobëta Zamir Topi qëlloi pë
Kushërirë me Ramën por zëdhënëse e Berishës, Erla Mëhilli tregon "sikletin" Erla Mehilli e cila njihet edhe si zëdhënësja e ish kryeministrit Berisha, ka treguar disa nga gjërat që ka përjetuar gj
"Unë e kisha marrë në shtëpi, ai më shau nga nëna", flet shoku i Vilsonit pas eliminimit tek Astiri Ditën e djeshme është vetëdorëzuar tek autoritetet 29-vjeçari Noel Dishi, si i dyshuari kryesor dhe i vetëm i policisë p
Kuzhinieri shqiptar gatuan për mbretëreshën e Anglisë: Kisha shumë emocione Në programin “Rudina” në Tv Klan këtë pasdite ishte i ftuar shefi i njohur i kuzhinës, Ismet Shehu. Ai ka rrëfyer në stu
Nëna me kancer i jep unazat djalit dhe nuses në emision Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar
Monchi: Nëse do të anulohej edhe goli 2 i De Jong, do ta kisha nxjerrë ekipin nga fusha (VIDEO) Drejtori sportiv i Sevillas Monchi, ka shprehur pakënaqësinë e tij për anulimin e golit të Luuk de Jong në pjesën e parë
"Kisha 30-vjetorin po nuk e festova", Meta kujton eksodin nga Kosova Presidenti i Republikës, Ilir Meta ndodhet ditën e sotme në Kosovë, ku po merr pjesë në Akademinë Solemne “Faleminderit
"Përdhunimin e mamit nuk na e ka thënë ekspertiza", djali i Dritës tregon si e mori vesh krimin Miklovan Saliaj, djali i 50 vjeccares që u përdhunua dhe u vra mizorisht nga tre të rinjtë rrëfeu në studion e emisionit
Zv.kryetarja e partisë së Gjuzi: Kisha fëmijën sëmurë, polici me ngacmonte në rrugë "Ou- thotë- paske dhe tre fëmijë ti. Çfarë mund të pretendoj nga ai polici. Ai është një polic fodull..." Volejbollis
"Nuk kisha zgjidhje", Valverde i kërkon falje Moratas Fede Valverde i ka kërkuar falje Moratas për atë ndërhyrje të qëllimshme në finalen Superkupës së Spanjës Real Madri