999 rezultate për

kishĂ

NjĂ« "pjeshkĂ«" i mori tĂ« dashurin, letra e vajzĂ«s bĂ«het virale nĂ« rrjet E dashur perĂ«ndesha e bukur e Instagramit pĂ«r tĂ« cilĂ«n mĂ« la i dashuri. ËshtĂ« e vĂ«rtetĂ«. Ai u nda nga unĂ« pĂ«r tu hedh
Shkon në 207 numri i vitkimave në Sri Lanka, në kisha e hotele pati 8 shpërthime MWngjesin e sotëm Pashkët janë përgjakur në Sri Lanka. Në këtë vend raportohet se ka patur 8 shpërthime bombash që kanë
Higuain: Nuk dilja nga shtëpia pasi kisha frikë nga njerëzit Gonzalo Higuain ka kaluar një sezon të vështirë, fillimisht me fanellën e Milanit dhe më pas me atë të Chelsea. 31-vjeça
Basha uron Pashkët nga Kisha e Laçit (VIDEO) Nga Kisha e Shen Ndout në Laç, kreu i PD-së Lulzim Basha ka uruar të gjithë besimtarët për Pashkët. Ai tha se kjo le
Përgjaken Pashkët në Sri Lanka, shpërthimet në kisha u marrin jetën mbi 100 besimtarëve E diela e Pashkëve është përgjakur në Sri Lanka, si pasojë e 6 shpërthimeve në tri kisha dhe në dy hotele. BBC raport
Fisi reagon ndaj Haradinajt: Kur mĂ« folĂ«n pĂ«r tĂ« nĂ« luftĂ« thashĂ« " M’ha leshi kush asht" Deputeti i PartisĂ« Social Demokrate, Fisnik Ismaili ka reaguar ndaj disa deklratave tĂ« Nasim Haradinajt dhe Milaim ZekĂ«s
"Po! Jam ku*vĂ« po ti?", gazetarja thyen tabutĂ« Gazetarja Erjona Rusi pĂ«rmes njĂ« shkrimi tĂ« publikuar kohĂ«t e fundit ka ‘’goditur’’ pikĂ«risht njĂ« nga tematikat qĂ« konsi
KĂ«ngĂ«tarja shqiptare: NĂ« Greqi kisha trup tĂ« mirĂ«, dilja me reçipeta Ajo Ă«shtĂ« njĂ« nga kĂ«ngĂ«taret e talentuara shqiptare dhe preferon sĂ« tepĂ«rmi koncertet e muzikĂ«s ‘live’. Deri mĂ« tani e k
Rrëfehet Iniesta: U largova nga Barcelona sepse e kuptova që erdhi momenti Andres Iniesta po shijon Japoninë, futbollin, kulturën e saj dhe po zbavitet. Mesfushori i madh është pjesë e Visel Kobe
Ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Më sygjëruan të blija CR7 por nuk i kisha 12 milion euro (VIDEO) Ish-presidenti i Deportivo La Coruaa, Augusto Cesar Lendoiro, thotë se ia kanë sugjeruar për ta blerë Cristiano Ronaldon
Frederik Ndoci rrĂ«fen momentin "pikant": U dashurova me Cecilian gjatĂ« puthjes, por isha i martuar Andi Bega, unĂ« vdes pĂ«r tĂ«!
 Kur u bĂ« pjesĂ« e komedisĂ« sĂ« famshme “Edhe kĂ«shtu, edhe ashtu”, kĂ«ngĂ«tari aktor, Frederik N
"Po mĂ« dridheshin gjunjĂ«t", Çiljeta tregon se pa alienĂ«t Çiljeta Xhilaga e ftuar sot nĂ« "E diell" ka treguar njĂ« histori shokuese lidhur me eksperiencĂ«n e saj me jashtĂ«tokĂ«sorĂ«t
"Më vendosën thikën në kokë", kryefamiljari në Mallakastër rrëfen tmerrin e grabitjes Përparim Merdani është kryefamiljari i shtëpisë së grabitur me dhunë dy ditë më parë në fshatin Greshicë të Mallakstrës.
Rrëfehet Zidane: Kisha probleme në shkollë, doja vetëm futbollin Zinedin Zidan tashmë njihet si një nga trajnerët më të mirë në qarkullim për atë që ka fituar në pak vite në drejtimin e
I mbijetuari flet si i shpëtoi masakrës në Zelandën e Re Pak ditë më parë në Zelandën e Re u regjistrua një nga sulmet më të rënda terroriste. Nga sulmi me armë në dy xhami m
Edhe 100 vite të kisha prit! Keisi bën dedikimin prekës për Stresin (FOTO LAJM) Siç dihet prej 6 muajsh reperi i njohur shqiptar Stresi ndodhet në qeli. Ndonëse ende nuk dihet se kur do të dal, fa
Zbulohet motivi i sherrit mes dy lojtarëve të Milanit (VIDEO) Zbulohet motivi i sherrit në pankinën e Milan gjatë derbit të humbur ndaj Inter. Ajo zënkë e nxehtë mes Lucas Biglia dhe
Bora Zemani flet për divorcin: Dështova! Sa herë që Bora Zemani merret në intervistë, nuk i shpëton asnjëherë pyetjes për divorcin e saj. Edhe pse kanë kaluar 2
Rrëfehet Nainggolan: Monchi më largoi nga Roma Radja Nainggolan ka luajtur në 26 ndeshje me Interin teksa ka shënuar dhe 4 gola. Por mesfushori belg ka shpjeguar arsye
Më mirë të kisha vdek! Ziadin Sela reagon pas dënimit të Fetah Alimit Gjykata Penale dha dënimet për të akuzuarit për rastin e 27 prillit të cilëve dhanë gjithsej 214 vjet burg. Dënimi m