999 rezultate për

kish

Reperi nuk i ndahet Erës, e uron publikisht për Pavarësinë e Kosovës Këngëtarja e hitit "Bon Bon" Era istrefi, ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon ka
"Më preve krahët", Eni Koçi i bën "diss" publikisht Genc Prelvukaj Çifti shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj të ftuar në “Xing me Ermalin” kanë folur për herë të parë
HOROSKOPI/ Personit që i kishit vënë syrin, do t’ju ktheje dashurinë Ky është horoskopi për ditën e diel, 17 shkurt 2019. Dashi Do ju mungojë gjallëria dhe kjo mbyllje në veten tuaj,
Nxorri këngë të re, VIP-at që u "tallën" publikisht me Luana Vjollcën Luana Vjollca është vënë shpeshherë në shenjestër të komenteve dashakeqe përsa i përket karrierës së saj muzikore. Kë
Dalin pamjet, ku i kishte fshehur paratë gjyqtari (VIDEO) Pas kontrolleve blic që janë ushtruar në shtëpitë e gjyqtarëve të çështjes Dajti, mësohet se në shtëpinë e njërit prej t
Elita poston momentet me Gjikon që askush nuk i kishte parë (VIDEO) Elita Rudi i dedikoi Gjikos një video për Shen Valentin. Pasi bëri bashkë disa kujtime emocionuese, moderatorja shkru
DETAJET/ Burri i kishte vdekur e djali në burg, si u vra 45-vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Tiranën, ku pranë liqenit të Sharrës është gjetur trupi i pajetë i një gruaje rreth
E tradhtoi publikisht, Khloe dhe Tristan janë ndarë? Tristan e trashtoi Khloe-n periudhën e fundit të shtatzënisë së saj. Më pas, u tha se e fali për hir të vogëlushes së ty
Paloka ironizon me Ramën: Air Turkish Albanian Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka, në një postim në Facebook, shkruan se Edi Rama në ditën e protestës së opozit
Schmeichel: Mourinho kishte të drejtë për këtë gjë Vështirësitë mbrojtëse të Manchester United kundër PSG tregojnë se Jose Mourinho kishte të drejtë në lidhje me problemet
Lojtari i ri i Juventusit kishte refuzuar Realin dhe Barçën Aron Ramsey arriti marrëveshje me Juventusin javën e kaluar si transferim i lirë nga Arsenali. Mesfushori uellsian ës
Një 20-vjeçar shqiptar humb jetën tragjikisht në Itali Mëngjesin e kësaj të mërkure një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident me makinë. Aksidenti fatal rap
Dy vite më parë kishte probleme me zemrën, ndërsa sot luan në Champions League Antonio Mirante ka bërë debutimin e tij të dytë në portën e Romës në Champions League, pasi dy vite ishte buzë pensionim
“Meghan do të përfundojë si Diana”, aktori mbron publikisht dukeshën George Clooney ka dalë publikisht në mbrojtje të dukeshës së Sussex, Meghan Markle, e cila sipas tij ngacmohet shumë nga
Një "pjeshkë" i mori të dashurin, letra e vajzës bëhet virale në rrjet E dashur perëndesha e bukur e Instagramit për të cilën më la i dashuri. Është e vërtetë. Ai u nda nga unë për tu hedh
Sabiani bën deklaratën bombë: Këtë djalë e pranoj për dhëndërr (FOTO LAJM) Që pasi Keisi Medini dhe Seldi publikuan këngën "S’ka dashni", në media është aluduar se dyshja janë në një lidhje dashu
"Mendoja të helmoja veten dhe 2 fëmijët...", rrëqeth e reja (VIDEO) Matilda është nënë e dy fëmijëve. Ajo nuk ka pasur një jetë të lehtë dhe shkaku kryesor për këtë ishin problemet me ish-
Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin Që pasi Keisi Medini dhe Seldi publikuan këngën "S’ka dashni", në media është aluduar se dyshja janë në një lidhje dashu
Kapet 220 kg hashash në Kosovë, kishte hyrë nga Shqipëria Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, ka njoftuar se janë arrestuar pesë persona për narkoti
EKSKLUZIVE/ Gazetari turk zbulon skandalin: "Lasgushi" është në Stamboll, ç'po ndodh me "Air Albania" "Turkish Airlines ka bërë një marrëveshje të ngjashme pak vite më parë edhe me Bosna Airlines, ku u humbën disa miliona