999 rezultate për

kira

Einxhel Shkira ndez rrjetin, poza provokuese e moderatores që po bën namin (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit, Einxhel Shkira po bëhet një ndër emrat më të përfolur të showbizit. Einxhel njihet për linjat
"Ai më pëlqen kështu", Einxhel Shkira ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit, Einxhel Shkira po bëhet një ndër emrat më të përfolur të shoëbizit. Ajo i ka qëndruar gjithnjë
Fansat po çmenden, Einxhel Shkira me flok zero është Angelina Jolie (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram. Së fundmi ajo ka publikuar një
Jennifer i mësoi Shakirës si të bëjë twerk dhe rrjeti u çmend (VIDOE) Jennifer Lopez e di mirë që të gjitha ne kemi nevojë për motivim pas një izolimi të gjatë në shtëpi dhe kështu, prandaj
U rrit në një familje super të pasur, historia e fëmijërisë së Pique dhe njohja me Shakirën (FOTO LAJM) Kjo është historia e fëmijërisë së Gerard Pique. Analiza përfshin historinë e tij të jetës para fama, jeta familjare,
Super performancë në Super Bowl, Shakira dhe Jennifer Lopez nuk do të paguhen (VIDEO) Më shumë se vetë ndeshja, në Super Boël tërhoqi vëmëndje dhe u lakua në të gjitha mediat performanca e Shakirës dhe Jenn
Shakira dhe Jennifer Lopez "ndezin" atmosferën në finalen e Super Bowl (FOTO LAJM) Shakira dhe Jannifer Lopez ja kanë dalë të dhurojnë spektakël në finalen e Super Boël në "Hard Rock Stadium" të Miamit,
S'mund të ishte ndryshe, performanca e Shakira dhe JLO në Super Bowl elektrizoi "botë" (VIDEO) "Le t’i tregojmë botës se çfarë mund të bëjnë dy vajza të vogla latine," shkroi Jennifer Lopez për Shakira-n, pak para s
Shakira e Jennifer Lopez përgatitin shfaqjen për Super Bowl Jennifer López dhe Shakira do të jenë protagonistet e shfaqjes së lakmuar të NFL Super Bowl, e cila do të mbahet në Miam
"Dua të jem fryt i ndaluar", Shakira tregon pse nuk i thotë "po" për martesë Pique Këngëtarja me famë botërore Shakira ka rrëfyerpse nuk pranon të martohet me qendërmbrojtësin e Barcelonës Gerard Piqué.
"E bëra e para", Einxhel Shkira ironizon hapur Oriola Marashin për foton mbi kalë (FOTO LAJM) Sherri mes Einxhelit, Oriolës dhe Kejvinës ishte në qendër të vëmendjes së mediave pak muaj më parë. Einxheli e ftuar te
LSDM përplasje edhe me kryetarin e parlamentit Talat Xhaferi (VIDEO) Kryetari i Komisionit parlamentar për Sistem Politik, Aleksandar Kiracovski, e ka qujtur akt jodemokratik vendimin e kry
Reagon Kejvina: Moj Einxhel Shkira mos më detyro të nxjerr mesazhet (FOTO LAJM) Është rikthyer në vëmendje sherri mes Kejvinës dhe Einxhelit. Dy muaj më parë vajzat u përfshinë në një sherr për motive
Einxhel Shkira e pranon hapur: E kam dikë përzemër Einxhel Shkira, një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit, u rrëfye lidhur me projektet në fushën profesionale, por ed
Sherri me Kejvinën dhe Oriolën, Einxhel Shkira: Më dhimbsen (VIDEO) Pak muaj më parë lajmi për një sherr midis tre vajzave të njohura, Einxhel Shkira, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi, m
Einxhel Shkira flet për fotot provokuese: S'më interesojnë fjalët, unë bëj para (FOTO LAJM) Einxhel Shkira është një nga modelet që shpesh herë komentohet për fotot provokuese në rrjetet sociale. Edhe pse është n
Einxhel Shkira rrëfen tmerrin e tërmetit: Dola te festoja ditelindjen (VIDEO) Einxhel Shkira, moderatorja e emisionit “Pressing” në ABC News, tregoi momentet e tmerrit që ka përjetuar mbrëmjen e 26
Shikoni sa rëndë e përjetoi Shakira humbjen e Barçës kundër Liverpoolit (VIDEO) Këngëtarja e famshme dhe gruaja e Gerard Piques, Shakira, e kishte përjetuar rëndë humbjen e Barcelonës 4:0 kundër Liver
U largua nga Top-i, Einxhel Shkira vjen me një tjetër emision (FOTO LAJM) Muajin e kaluar, moderatorja Einxhel Shkira u largua nga rubrika "E diell", teksa tregoi se po shqyrtonte projekte të r
"Rrugë të mbarë k*rvë", Einxhel Shkira pendohet për deklaratën ndaj Kejvinës (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo