999 rezultate për

kini

Bëri operacion për zvogëlimin e gjoksit, modelja e famshme mahnit me bikini (FOTO LAJM) Ajo kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjirit, duke e çuar në madhësinë nga 34E në 34B. Bian
Kini kujdes: Nuk respektuan masat e reja, Policia gjobit 1100 qytetarë në Kosovë Policia e Kosovës respektivisht Drejtoria Rajonale e Policisë së Prishtinës, thotë se si pjesë integrale e mekanizmave k
Kini kujdes! Gjobë 10 mijë lekë të reja për të gjithë që lëvizin gjatë orarit 22:00 deri 06:00 Të gjithë qytetarët të cilët lëvizin pas orës 22:00 deri në 06:00, pa patur leje të posaçme do të gjobiten me 10 mijë le
Kini kujdes! Nëse partneri juaj ka këtë karakteristikë, mund të jetë duke ju tradhtuar Tradhtarët kanë tendenca të jenë egoistë, ndaj këta njerëz cilësohen si të pabesë. Meshkujt e femrat që tradhtojnë ja
Kini kujdes! Si ta kuptoni që fëmijët tuaj po përjetojnë ankth ose depresion? Shumë fëmijë kanë frikë dhe shqetësime, si dhe mund të ndihen të trishtuar dhe të pashpresë herë pas here. Këto ndjes
Kini kujdes se po ju mashtrojnë! 8 mënyra si të dalloni mjaltin e vërtetë Mjalti është një ndër produktet më të kërkuara në tregun shqiptar, falë vetive të pazëvendësueshme të tij në shëndetin e
Kini kujdes! Diabeti nuk njeh moshë, si ta kuptosh nëse je prekur Diabeti është një gjendje shqetësuese, por e zakonshme mjekësore. Nëse keni diabet, duhet të menaxhoni sheqernat në gjak
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
Kini kujdes! Shenjat më të pabesa të horoskopit Sipas astrologëve, ka disa shenja horoskopi që duket se paraqesin një prirje më të madhe për mashtrim dhe tre prej tyre
Kini kujdes! Njerëzit që u përkasin këtyre shenjave janë më të pabesët e horoskopit Për fat të keq jo të gjithë njerëzit janë të ndershëm dhe të respektueshëm. Mashtrimi është diçka që mund të shfaqet
Me bikini dhe poza sensuale, Bleona Qereti flet për beqarinë në moshën 41 vjeçare (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
Vildane Zeneli pozon me bikini pranë pishinës Bukuroshja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan m
Motra e Dua Lipës sfidon rrjetin, fotoja me bikini bën namin Dua Lipa është një prej emrave më të komentuar dhe suksesshëm në botë. Mirëpo në media nuk shkruhet vetëm për të. Edh
Kini kujdes! Kafeja esëll, rrit rrezikun për disa sëmundje Një kafe e fortë pas një gjumi të dobët është ajo për të cilin shumë njerëz kanë nevojë në mëngjes. Por një studim i ri
Moti i keq pushtoi Shqipërinë, Xhacka: Mund të ketë përmbytje, kini kujdes! Moti i keq që ka përfshirë vendin në orët e fundit ka alarmuar qytetarët dhe pushtetarët për pasojat që mund të ketë.
50 vjeç, por Jennifer Lopez shpërthen me bikini (FOTO LAJM) 50-vjeçe por as që do t’ja dijë. Jennifer Lopez përshëndet verën duke pozuar me një mikro-bikini që përveçse po bën xhir
Elvana Gjata vs Tayna, cilës i shkojnë më shumë bikinit? Elvana dhe Tayna kanë bërë të njëjtën veshje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçant
Me bikini minimaliste, Kim Kardashian ia bën më të vështirë ndarjen Kanye West (FOTO LAJM) Pavarësisht se po kalon një periudhë krize në martesën e saj me Kanye West, Kim Kardashian, vijon që të fokusohet te vet
Njëra më joshëse se tjetra, Elvana dhe Tayna bëjnë "xing" me bikinit e shtrenjta (FOTO LAJM) Tayna publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim edh
"Tërbon" sërish modelja, nuk i ndahet bikinit minimalist dhe fotove nudo (FOTO LAJM) Ajo vjen çdo ditë me poza të reja në rrjetet sociale dhe asnjëherë nuk i ka zhgënjyer fansat e saj të shumtë. Madje e