999 rezultate për

king

Media britanike: Ajeti, së shpejti tek West Ham Albian Ajeti, mund ta vazhdojë karrierën e tij në Premier League, pasi që për të është interesuar West Hami sipas DailyM
"The Lion King" thyen rekordet, kalon shifrën e 1 miliard dollarëve "The Lion King” me versionin e ri kinematografik live-action të klasikut të animuar ka kaluar shifrën e 1 miliard dollar
6 gjëra që nuk i dini rreth flokëve Me siguri ju shikoni çdo ditë stile për flokët tuaj. Por ju nuk dini më shumë gjëra rreth tyre. Në qoftëse jeni kurio
PEJË/ Shpërthen bomba në një klab nate Një bomb ka shpërthyer dje në Pejë, afër klubit të natës Tranzit Club. Këtë e konfirmoi vetë klubi për indeksonline,
Sherr mes femrash, njërës i bie foshnja dhe vdes (VIDEO) Një nënë nga Xhorxhia është akuzuar për vrasje pasi ka lëshuar rastësisht foshnjën e saj tremuajshe gjatë një grindje në
I godet padashje në parking veturat e policisë, kishte me vete 270 kg drogë (FOTO + VIDEO) Një burrë australian ka humbur drejtimin me furgonin e tij duke goditur dy vetura të parkuara të policisë. Ngjarja ka
“The Lion King” drejt rekordit, shumë marramendëse në një fundjavë “The Lion King” është pritur me padurim nga fansat e filmave të animuar dhe duket se shumë shpejt do të thyejë një rekor
Publikohet videoklipi i këngës së “Mbretit Luan”, e gjithë vëmëndja te Beyonce dhe e bija (VIDEO) Vetëm 3 ditë pasi filmi “Lion King” pushtoi të gjitha kinematë, është publikuar në Youtube videoklipi i kolonës zanore t
Edhe me celulit edhe shkëlqen, kështu u duk Beyonce në premierën e "Lion King” (FOTO LAJM) Beyonce dhe Jay Z shkuan bashkë në premierën e filmit “Lion King” që u mbajt në Londër! Këngëtarja e cila ka bërë kol
Beyonce dhe e bija marrin të gjithë vëmëndjen në premierën e "The Lion King". (FOTO LAJM) Beyonce dhe vajza e saj, Blue Ivy janë shfaqur së bashku në premierën e ‘The Lion King’. Veshjet e tyre padyshim morën t
Shqiptarët e Maqedonisë rrihen me shkopa për parking (VIDEO) Një video e pazakontë është publikuar në Facebook, që shfaq disa njerëz duke u bërë copa për një vend parkimi në Strugë
Rezervuan online hotelin luksoz me pamje nga deti, u shokuan nga ajo që gjetën (FOTO LAJM) Nënë e bijë prenotuan në një hotel me katër yje për pushimet e verës, por u shokuan nga ajo cfarë gjetën. Ato rezervu
Rezervuan online hotelin luksoz me pamje nga deti, e gjetën "të shkatërruar" (FOTO LAJM) Nënë e bijë prenotuan në një hotel me katër yje për pushimet e verës, por u shokuan nga ajo cfarë gjetën. Ato rezervu
Donald Trump dhe Melania vizitojnë Mbretërinë e Bashkuar (VIDEO) Donald Trump dhe Zonja e Parë Melania Trump u përshëndetën pas uljes në Buckingham Palace për drekë me Mbretëreshën në d
Bente seks në parking me gruan e futbollistit, kapet "mat" polici Një skandal i madh ka dalë në dritë në Skoci. Pas shumë denoncimeve të qytetarëve, të cilët panë një çift të bëjë seks n
E plagosi studenti i Akademisë së Policisë: Çfarë ndodhi tek parkingu i hotelit në Tiranë Detaje të reja dalin në dritë për përplasjen me armë në Sauk, ku mbeti i plagosur një 27-vjeçar i identifikuar si Ervis
Kush luan "Night King" - un në Game of Thrones, sezoni 8? (FOTO LAJM) Sezoni i 8-të i “Game of Thrones” vazhdoi në HBO javën e kaluar si 'Mbreti i Natës' dhe arriti në Winterfell për një be
Erdhi policia, lëviz! Kush është personi që koordinonte grupin nga parkingu i Rinasit? Grabitësit e Rinasit kanë patur edhe një koordinator që qendronte jashtë zonës ku po zhvillohej grabitja për të parë lëv
A vritet Night King? Çfarë ndodhi në serinë e 3 të Game of Thrones (SPOILER ALERT) Të gjithë fansat e Game of Thrones kanë parë serinë e tretë të këtij seriali që ka gozhduar milion shik
LISTA/ Personazhet e Game of Thrones në politikën shqiptare: Kush është Night King, Cersei, Jon Snow.. Game of Thrones është seriali më i ndjekur deri më tani duke gjeneuar qindra milion dollar të ardhura për prodhuesit. Se