999 rezultate për

kines

Shpërthim me eksploziv brenda makinës në garazhin e një pallati në Tiranë Një automjet ka shpërthyer si pasojë e lëndës plasëse në zonën e Freskut në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se
DETAJET/ 50 vjeçari shqiptar kapet me 1.5 milionë euro kokainë në Itali Një shtetas shqiptar me nënshtetësi zvicerane dhe banues për vite me radhë në Verzuolo në Itali, u arrestua pasi u kap m
Mos ia bëni këto gjera makinës tuaj, sidomos gjatë dimrit Ne kemi veçuar gjashtë gabimet më të zakonshme që pronarët bëjnë dhe mund të shkatërrojnë makinën e tyre. Të jesh pro
Me armë poshtë sediljes së makinës, arrestohet 23-vjeçari nga Shijaku Një 23-vjeçar nga Shijaku është arrestuar nga forcat “Shqiponja” në Tiranë pasi është konstatuar me armë me vete. I riu
Zhdukja e italianit, zbardhet itinerari dhe dëshmia e gruas: Kishte 400 euro me vete Detaje zbardhen nga zhdukja e italianit Davide Pekoreli. Ai është gjetur i djegur brenda makinës së tij në Pukë në datë
Zhdukja misterioze e gjyqtarit italian në Shqipëri, gjenden eshtra brenda makinës Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e mistershme biznezmenit italian Davide Pecorelli, i cili njëherësh ka qenë dh
Temperaturat u ulën shumë, si të pastroni xhamin e ngrirë të makinës Në këto mëngjese të ftohta nuk ka gjë më të sikletshme se mëngjesi, teksa përpiqesh të shkrish akullin në xhamat e makin
Detaje nga aksidenti tek ambasada italiane: 2 të plagosur, i jepet ndihma brenda makinës Përplasja e dy automjeteve në Tiranë përballë RTSH-së ka qenë tepër e fortë, sa njëri prej automjeteve ka çarë gardhin e
Rama lë vilën e Mitsotakis, ministri i Jashtëm grek "nuk i ndahet", i shkon tek dera e makinës (VIDEO) Top Channel ka siguruar momentet teksa kryeministri Edi Rama del nga vila e kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. P
Humbi kontrollin e makinës, humbet jetën 24 vjeçari Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit të ditës së sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë kr
Ky është i riu i arrestuar për vrasjen e efektivit të FNSH-së Personi që shihni në foto është Nikoll Sherrniku, personi i dyshuar si një nga autorët e vrasjes së efektivit të policis
Detaje nga vrasja e Xhulio Prelës, çfarë i tradhtoi autorët Detaje të reja janë zbardhur për vrasjen e efektivit të policisë Xhulio Prela. Autorët e krimit të rëndë janë identif
Rrëmbehet i riu në Bulqizë, mbahet peng për orë me radhë në garazhin e makinës Një 37-vjecar është arrestuar nga policia e Bulqizës, pasi dyshohet se ka marr peng për disa orë një 22-vjeçar. I ar
8 këshilla për ta mbajtur makinën në gjendje të mirë (FOTO LAJM) Krahas mirëmbajtjes bazë të makinës që janë kontrolli i nivelit të vajit, filtrat, dhe ndërrimi gomave, shumica e drejtu
Ndodheshin katër persona brenda saj, qëllohet me armë zjarri ndaj makinës në lëvizje Policia njofton se ndaj një veture, në të cilën ndodheshin katër persona, është qëlluar me armë zjarri sot në Lluzhan të
Prodhohet Mercedesi i ri pa timon (VIDEO) Vision AVTR është një makinë koncept futuriste nga Mercedes-Benz. Këtu është Vision AVTR, koncepti futuristik i makin
Truk i shkëlqyeshëm si ta shkrini akullin në xhamat e makinës për dhjetë sekonda (VIDEO) Ekziston një mënyrë e shkëlqyeshme si të shkrihet shpejt, pa gërryerje dhe pa blerje të mjeteve për shkrirje të akullit
COVID-19/ Agjensia Europiane e Barnave tregon ilaçin që sjell çrregullime psikiatrike Përdorimi i klorokinës ose hidroksiklorokinës, ilaçe të përdorura kundër Covid-19 veçanërisht në fazën e parë të urgjenc
Policia hapi zjarr ndaj makinës së të atit pasi kishte marrë peng fëmijën, vdes foshnja Një foshnje djalë një-vjeçar është vrarë nga policia në Kanada, pasi babai që kishte humbur kujdestarinë e mori atë, duk
Çfarë duhet të kemi parasysh përpara se të blejmë një makine të përdorur Blerja e një makine të përdorur mund të jetë një opsion i mirë nëse po kërkoni një makinë cilësore pa një çmim shumë të