999 rezultate për

kinen

Gjendet tritol në "Benzin" e vlonjatit, shpërthehet në mes të natës Një sasi tritoli prej 600 gr është gjetur mbrëmjen e kaluar, rreth orës 1:30 në automjetin e një shtetasi të identifikua
Kaos në Barcelonë: Tifozët bllokojnë makinën e Griezmann dhe i kërkojnë të respektojë Messin (VIDEO) Disa tifozë të Barcelonës kanë rrethuar makinën në të cilën ishte Griezmann, duke kërkuar që ai ta respektoj Leo Messin.
Humbi kontrollin, 55 vjeçari përplas makinën me karrocën Një aksident mësohet ka ndodhur ditën e sotme, rreth orës 14:00, në qytetin e Divjakës. Shtetasi A. N., 55 vjeç, banu
I moshuari lë takim me një femër për s*ks, i shfaqet 18 vjeçari shqiptar me një hanxhar në dorë Një takim i lënë nëpërmjet një reklame të klasifikuar përfundon si mos më keq për një burrë 55 vjeçar francez. Burr
Aksident me makinën luksoze, plagoset Françeska Jaçe (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur në rrethrrotullimin e Nartës në Vlorë, ndërsa mjeti është kthyer përmbys në mes të rrugës. B
Bugatti shfaq makinën më ekstreme dhe më të shpejtë deri tani (FOTO LAJM) E kanë quajtur Bolide dhe është makina më e lehtë deri më tani në krahasim me shpejtësinë e saj. Makina peshon vetëm
Aksident në Berat: Po udhëtonte me makinën, përplaset me bordurën Një makinë është përplasur me bordurën e rrugës teksa po udhëtonte në vendin e quajtur Kombinat në Berat. Mjeti tip F
21 vjeçari shqiptar "tërbohet" pasi e lë e dashura: E përndjek dhe i djeg makinën Pas përfundimit të marrëdhënies, ai kishte filluar të përndjekë ish-partneren e tij, madje duke arritur aq larg sa një v
Sot i shkrumbuan makinën, punonjësi i Ujësjellësit ishte rrahur brutalisht Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja që ka ndodhur në mesnatë në Vlorë, pranë Ujit të Ftohtë, ku 35 vjeçarit Olsi Ka
"Sikur je presidenti", Luana fotografohet me truprojë personale dhe makinën luksoze (FOTO LAJM) Ajo është Luana Vjollca dhe njihet si një ndër vajzat më të suksesshme shqiptare e cila i ka ngjitur shkallët e karrierë
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, autori furnizoi makinën me karburant 20 minuta para ngjarjes Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Bujar Çelës, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Cela. Krimi ndodhi në 17 sht
Protestuesit sulmojnë kryeministrin australian, e mbyllin në ndërtesë dhe i lyejnë me gjak makinën (VIDEO) Kryeministri australian, Scott Morrison, u shënjestrua me domate dhe gjak të rremë dhe makina e tij u vandalizua nga pro
Trump del me makinën e blinduar jashtë spitalit, përshëndet mbështetësit Mbrëmjen e djeshme presidenti Trump, u largua përkohësisht nga Qendra Kombëtare Mjekësore Ushtarake Walter Reed me një a
I vodhi makinën kushërirës dhe do i vinte flakën, kapet 40 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi i ka vjedhur makinën një të afërmes së tij. Në vendin e quajtur "Casa
Aksident i frikshëm në Tiranë, kamioni merr 10 metra përpara makinën Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë kryqëzimit tek "Pallati me Shigjeta" në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se një ka
E bëri makinën copë buzë bordurës, kapet i riu i dehur në Durrës Dy persona janë vënë në pranga ditën e sotme në Durrës pasi që drejtonin mjetet në gjendje të dehur. Të arrestuarit j
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, kush është biznesmeni që shoqëronte Fjolla Morinën Arrestimi i këngëtares Fjolla Morina vazhdon të jetë në qendër të mediave. Aktualisht ajo po vuan dënimin ‘arrest shtëpi
Mbushën makinën me emigrantë, e pësojnë dy të rinjtë Policia e Shtetit vijon operacionet me kapjen e personave që përpiqen të kalojnë klandestinë në mënyrë të paligjshme në
Arrestoi Nehat Kullën dhe Tan Kateshin, "kolonelit të hekurt" i sekuestrojnë makinën e blinduar Policia ka sekuestruar makinën e blinduar të ish-drejtorit të Policisë së Elbasanit, Edmond Koseni. Aksioni për sekue
E bën xixë, produktet më të mira për me vlerë për makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D