999 rezultate për

kine

A e besoni dot që kjo makinë nuk është Mercedes? (FOTO LAJM) Mund të mos kesh para për të blerë një makinë të shtrenjtë Mercedes, por një të riu britanik i ka mjaftuar pak imagjinat
E pazakontë! Gruaja dhunon burrin dhe tenton ta shtyp me makinë (VIDEO) Një burrë ka denoncuar gruan e tij se kjo e fundit ka tentuar ta shtypë me makinë, më qëllim për ti marrë pasurinë. N
Dogji makinën dhe fshehu paratë e grabitësve, shpallet në kërkim ish-policja Është shpallur në kërkim gjatë ditës së sotme ish-policja Edlira Bici, e cila dyshohet se ka marrë pjesë në grabitjen e
Eksperimenti pabesueshëm: Çfarë i bën një predhë makinës Land Rover? (VIDEO) Tanku është arma më e fuqishme e këmbësorisë të paktën që prej Luftës së Dytë Botërore. Megjithatë, ka prej atyre që
I vihet tritoli makinës së policit të rrugores në Tiranë Një punonjësi të policisë rrugore në Tiranë i është vendosur tritol në makinë gjatë orëvë të para të ditës së sotme.
I qëlluan në makinë, si ndodhi krimi makabër ku u vranë babë e bir në Likovë Ahid Salahi ishte duke udhëtuar me të birin e tij 9 vjeçar Amarin me makinën e tyre në zonën e "Slupçan Bunar" gjatë orë
Babë e bir gjenden të vdekur në makinë, ja emrat! Mbrëmë vonë disa minurta pas orës 22 në fshatin Slupçan në afërsi të zonës së "Slupçan bunar" në Kumanovë, në një automj
Ky është polici nga Kumanova që humbi jetën (FOTO LAJM) Polici 37 vjeçar nga Kumanova ishte viktima që humbi jetën një orë pas mesnate, pasi që u përplas nga një makinë në rrug
Zajmina provokuese në makinën luksoze (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari mbete ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Këngëtarja e njohur, edhe me imazhet që publikon arrin
Kush bëri seks në makinën e shtetit në mes të rrugës, zbulohet institucioni që i përket Një makinë zyrtare ndaloi për disa minuta në rrugën Prishtinë-Pejë, në afërsi të fshatit Balincë pasditen e së enjtes. A
Edhe pse me disa kg tepër, Katie duket tepër joshëse në Spanjë (FOTO LAJM) Katie Price ka treguar format e saj seksi në bikine derisa është shfaqur në brigjet e plazhit të Mallorcas. Ajo është
Vjedh çantat mijëra euroshe dhe largohet me makinën e grabitur, policia e arreston shqiptarin në Itali Pasi vjedh një sërë çantash luksoze dhe mjetesh të tjera, shqiptari shkon i qetë në makinën e grabitur dhe ikën nga vend
Arbitri i ndeshjes Juve-Ajax, kapet me armë, drogë dhe 1 milion euro në makinë Ndeshja e kthimit mes Juventus dhe Ajax u gjykua nga francezi Clemend Turpin, emri i të cilit krejt papritur ka përfundu
Dy kolegët nuk përmbahen, seks në autostradë brenda makinës së shtetit (VIDEO) Në rrugën Pejë-Prishtinë një çift ka bërë seks, brenda një makine në pronësi të shtetit por që përdoret nga zyrtarët.
Seks në makinën me targa zyrtare (VIDEO) Keqpërdorimi i makinave shtetërore në Republikën e Kosovës po vazhdon të ndodhë nga zyrtarë të ndryshëm. Mirëpo, përp
Conte: Në verë rikthehem në pankinë Në një program të "Sky Sport", ku Conte ka qenë i ftuar, ai ka thënë se në këtë verë do të kthehet të drejtojë një skuad
Dalin pamjet, si hajduti theu xhamin dhe mori çantën brenda makinës (VIDEO) Të shumta janë rastet e thyerjeve të veturave, vjedhjeve të tyre por edhe gjësendeve që njerëzit lënë në to. Një rast
Shqiptari shkon në Angli për të nxjerrë lekët e dasmës por e gjen belaja (FOTO LAJM) Shqiptari Shpëtim Qelia dhe tre shokë të tij shqiptarë u përfshinë në një sherr me shoferin e një makine private me qira
I vranë vëllanë në Rinas, Cen Murataj mban makinën e një figure të njohur në Shqipëri (FOTO LAJM) Grabitja e Rinasit ku pasditen e 9 prillit u mërën miliona euro vijon të jetë një nga temat më të nxehta në mediat shqip
Shqiptarët kalojnë në të kuqe dhe ndalohen nga karabinierët por historia këto fillon Gjithçka ndodhi mbrëmë vonë në Corso Italia, ku karabinierët vunë re një makinë që kalonte në kryqëzimin e Via Piave, du