999 rezultate për

kina

Makina merr përpara çiklistin, dërgohet me urgjencë në spital i riu Një aksident ka ndodhur pak më parë në kryeqytet, ku një makinë ka përplasur një 22 vjeçar teksa po ecte me biçikletë.
Makina përplas këmbësorin në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital Një makinë ka përplasur një këmbësor në zonën e Unazës së Korçës duke i shkaktuar atij dëme të mëdha shëndetësore ditën
Nuk i le vend imagjinatës, Françeska Jaçe tregon gjoksin nga makina luksoze (FOTO LAJM) Françeska Jaçe është nga vajzat e showbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.
Mbi dy dekada në treg, historia e makinave Smart Modeli i makinave Smart ka mbi dy dekada në treg. Prodhimi i Smartit ka filluar në vitin 1998, por ideja për një mak
Kina kërcënon SHBA me hakmarrje, pas njoftimit të Donald Trump Donald Trump dëshiron që për shkak të marrëdhënieve të Pekinit me Hong-Kongun ta kufizojë statusin e privilegjuar ekonom
Makina përplas këmbësorin në Yzberisht Një aksident ka ndodhur në orën 09:45 të paradites së sotme në zonën e Yzberishtit në Tiranë. Mësohet se një makinë k
Pamje të frikshme në Elbasan: Makina luksoze merr përpara taksinë Një aksident ka ndodhur pasditën e sotme në Elbasan. Mësohet se një BMW është përplasur në afërsi të stadiumit "Elba
Kthehet përmbys makina në Tiranë, brenda mjetit dhe fëmijë Një aksident ka ndodhur pak më parë në rrugën “5 Maji” në Tiranë. Dy makina janë përplasur, teksa njëra prej tyre ësh
Përplasen dy makina në Tiranë, dërgohen në spital dy adoleshentë Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku janë përplasur dy makina e si pasojë janë dëmtuar pasagjeret në
Përplasen dy makina në Korçë, njëra përfundon brenda në lokal Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme në vend. Mësohet se dy makina janë përplasur në dalje të qytetit të Korç
Si u grabitën 84 mijë euro nga kartat bankare të shtetasve nga Singapori, Kina apo Italia Tre persona, nënë e bijë dhe një kamarier janë autorët e një skeme vjedhjeje krejt të veçantë. Në bashkëpunim me njëri-t
Përfshihet nga flakët banesa, shkrumbohet makina dhe një magazinë Një banesë është përfshirë nga flakët në orën 3 :30 të mëngjesit të kësaj të djele në fshatin Kuqar të bashkisë Patos.
Hodhën tritolin nga makina, detaje nga shpërthimi i fuqishëm në hotelin e Ervin Matës Detaje të reja kanë dalë nga shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:40, në hotelin e Ervin Matës pranë
Lëvizja me makina, si do të veprohet këtë të diel Pavarësisht se në mëngjesin e sotëm Policia e Shtetit deklaroi se ditën e nesërme, e diel, nuk do të ketë asnjë makinë n
Ndërron jetë një person, makina përplaset me motorin në Levan-Tepelenë Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Një makinë është përp
Policia e Shtetit bën lëmsh qytetarët: Pasi ndaloi makinat, urdhri i dytë rrëzon të parin! Pavarësisht se në mëngjesin e sotëm Policia e Shtetit deklaroi se ditën e nesërme, e diel, nuk do të ketë asnjë makinë n
Trump ndërpret marrëdhëniet e SHBA-ve me OBSH Presidenti Donald Trump njoftoi ditën e sotme se Shtetet e Bashkuara do të përfundojnë marrëdhëniet e saj me Organizatën
Manastirliu nxjerr urdhrin: Hapen plazhet, kufijtë dhe lëvizja me makina Duket se më në fund, gjërat do të fillojnë të hapen dhe sezoni turistik është në derë. Ministrja e Shëndetësisë ka firmo
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi Swarmz ka përplasur makinën e tij ‘Ferrari’ me autobusin dy-katësh në qendër të Londrës. Fotot nga aksidenti u
Makina hibride e sportive, zbulohen makinat që përdorin agjentët e SHISH në Shqipëri Nëse keni pyetur ndonjëherë veten se cfarë makine luksoze përdorin agjentët e SHISH, të jeni të sigurt se asnjë lloj pre