999 rezultate për

kinĂs

Aktori shqiptar rrëfen të pathënat: Më arrestuan për vjedhje makinash Amos Zaharia është një nga aktorët më të mirë të skenës shqiptare. Ai nuk ka folur shpesh në intervista për jetën e tij,
E dërgoi në servis, makina shpërthen në flakë Një makinë në Sarandë është përfshirë nga flakët për shkak të një shkëndije elektrike. Sipas forcave blu, mjeti me d
"Gazlotsjellës, flakë e bori makinash pranë drejtorisë së Policisë", Tirana nuk gjen qetësi (VIDEO) Kaos në rrugët e Tiranës. Protestuesit, kryesisht të rinj kanë ndezur flakë nëpër rrugë. Policia hodhi gaz lots
Shqiptarët e Kosovës nuk i kanë mbaruar pushimet, fluks makinash në Morinë Edhe pse jemi në mes të shtatorit dhe temperaturat kanë rënë, shqiptarët e Kosovës vazhdojnë të dynden drejt Shqipërisë
Kamioni shpërthen në flakë në autostradë, aksidenti shkakton kaos dhe radhë të gjatë makinash Një radhë e gjatë kilometrike makinash ka bllokuar trafikun në Pontina, 5 kilometra larg Romës. Ngjarja ka ndodhur p
3 aksidente në pak orë: 1 viktimë dhe dy përplasje masive makinash Deri në këto momente në Shqipëri janë raportuar 3 aksidente, nga të cilat ka ndërruar jetë një shtetas. Një automjet
Zgjerohet numri i bizneseve, Rama shpjegon si do të veprohet për pagën e luftës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka njoftuar zgjerimin e paketës për personat që do të përfitojnë pagën e luftës. Nëpërmjet një
Grushte, gjoba e bllokim makinash, çfarë ndodhi 24 orët e fundit në vend Pavarësisht masave të marra, ka shtetas shqiptarë të cilët vazhdojnë ti thyejnë rregullat. Policia e Shtetit ka gjobi
Gjueti makinash luksoze, çfarë ndodhi mbrëmë në rrugët e Tiranës Gjatë natës ka patur kontrolle dhe drager në rrugën interurbane "Tiranë-Elbasan" për të parandaluar aksidentet rrugore q
Emigrantët kthehen për festa, fluks makinash në Kapshticë dhe Kakavijë Ditën e sotme besimtarët e krishterë festojnë Krishtlindjen dhe për pak ditë edhe Viti i Ri, vijon fluksi i kthimit të e
3 tipe të ndryshme makinash, Ferrari kërkon medoemos të mposhtë Mercedesin Kjo do të jetë një periudhë e ngjeshur me punë për Ferrarin, në përgatitjet për sezonin 2020 të Formula 1. Sipas medi
Radhë kilometrike në Muriqan, nuk dihet ande arsyet Një radhë e gjatë makinash është krijuar në pikën doganore të Muriqanit, duke krijuar një vijë të gjatë automjetesh rret
Policia kontrolle të imtësishme nëper magazina e servise makinash në Elbasan Forca të shumta të Policisë kanë zbritur në terren ku kanë bërë krehjen e disa magazinave, servise makinash, varreza mak
Radhë e gjatë makinash në Morinë Mëngjesin e kësaj të shtune, rruga e Kombit ngjante me një lum mjetesh, ndërsa në kufirin Shqipëri-Kosovë, mijëra shqipt
E FUNDIT/ Gjendet i vdekur në servis makinash i riu nga Fieri Një 31-vjeçar nga Fieri është gjetur i vdekur në një servis makinash në lagjen "Sheq i Vogël". I riu është identifik
Policia e Kosovës me larmishmëri makinash, numëron 38 modele Policia e Kosovës ka në dispozicion gjithsej 1 mijë e 546 vetura. Ato janë nga më të ndryshmet e që zyrtarisht thuhet se
Qejfli motorash dhe makinash, kush ishte grabitësi që u vra mëngjesin e sotëm në Fier (FOTO LAJM) 20 vjeçari Xhuljano Sollaku, i vrarë mëngjesin e sotëm gjatë një tentative për grabitje nuk ishte një emër i panjohur pë
Dasmorët ngrejnë dhëndrin në ajër, bllokojnë autostradën (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në autostradën A12 në Belgjikë, ku një kortezh makinash që si duket shkonin për të ma
Edhe ambasadorët të fiksuar pas “Mercedes”, ja çfarë makinash kanë blerë Shqiptarët jo në pak raste janë bërë pjesë e artikujve të mediave të huaja për një mbizotërim të makinave Mercedez mes p
Trafiku në Tiranë, zbuloni si është gjendja në kryqëzimet kryesore (FOTO LAJM) Jeta në Tiranë ka nisur e qetë sot, ku një pjesë e mirë e rrugëve nuk kanë trafik duke përjashtuar disa kryqëzime kryeso