999 rezultate për

kinĂ

Parashikimi i frikshëm, ja çfarë mund të ndodhë nëse nuk zhvillohet Botërori i F1 Katër makina (skuadra) rrezikojnë të largohen nga Formula 1 nëse botërori i këtij sporti nuk do të zhvillohet këtë vit (
Kina fiton plotësisht betejën me COVID-19, në 24 orët e fundit asnjë viktimë Kina duket se ka fituar plotësisht betejën ndaj koronavirusit, COVID-19, pasi në 24 orët e fundit nuk ka asnjë viktima p
Grushte, gjoba e bllokim makinash, çfarë ndodhi 24 orët e fundit në vend Pavarësisht masave të marra, ka shtetas shqiptarë të cilët vazhdojnë ti thyejnë rregullat. Policia e Shtetit ka gjobi
Kina nuk shënon asnjë vdekje nga koronavirusi, për herë të parë nga janari Kina ka njoftuar ditën e djeshme se në vend nuk është regjistruar asnjë i vdekur që nga janari. Lajmi i mirë vjen vet
Disa fakte që s’i keni ditur për Eto, nga gjuajtja me shishe ndaj Aragones, tek koleksioni i makinave luksoze Samuel Eto do të mbahet mend si një nga sulmuesit më të mirë viteve të fundit në futboll. Afrikani i famshëm arriti k
''Ethet e derrave afrikanë", Kina ngre alarmin për një tjetër pandemi Qeveria kineze ka ngjallur frikë për shpërthimin e një pandemie të dytë globale, pasi një virus i ri po qarkullon në ven
Europa ''e harroi'', Kina dërgon 40 ton ndihma për Italinë Italia vijon të mbetet nën kërcënimin e pandemisë, edhe pse ekspertët janë shprehur se ka shenja që gjendja po shkon dre
Makina përplas motorçikletën në Shkodër, humb jetën 68 vjeçari Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, motori me të cilin udhëto
Merr flakë në ecje makina në Tiranë-Durrës Në autostradën Tiranë-Durrës një makina ka shpërthyer në flakë në ecje. Mjeti i cili ishte duke udhëtuar nga kryeqyte
Provohen akuzat e SHBA? Kina i mbajti të fshehta shifrat për koronavirusin Sipas një raporti të shërbimeve sekrete të SHBA-së përgatitur për Shtëpinë e Bardhë Pekini e ka ulur numrin e rasteve të
Kina rrezikon sërish nga COVID 19? Banorëve të Wuhan u kërkohet të forcojnë masat mbrojtëse Banorët e Wuhan janë paralajmëruar të qëndrojnë brenda dhe të forcojnë masat e mbrojtjes, disa ditë para se të planifiko
Rama "flet" me fjalët e koronavirusit: Erdha nga Kina tek ju, jeni të dobët! (VIDEO) Kryeministri Rama ka shpërndarë ne rrjetin social Facebook një video në lidhje me COVID-19. Koronavirusi i ri në vide
Kina u bën "dhuratën e madhe" shqiptarëve për të mposhtur koronavirusin Instituti i Shëndetit Publik ka bërë të ditur se Kina i ka dhuruar Shqipërisë disa teste për të kontrolluar CoVid-19.
Lajm i mirë nga Kina: Testohet vaksina e COVID 19 te njerëzit Koronavirusi lindi në Kinë e mesa duket një shpresë vjen nga po aty për të luftuar pandeminë. Shkencëtarët e Wuhanit
Lajm i mirë nga Kina: U miratua në SHBA, jep 100 përqind efekt trajnimi për COVID-19 Një lajm shumë i mirë vjen nga Kina. Sipas mediave vendase, 5 pacientët në gjendje kritike të trajtuar me trajnimin e mi
Karantina nuk ia ndalon Ronaldos pasionin për makinat, prenoton Bugattin 9 milion euro Cristiano Ronaldo konfirmon edhe njëherë tjetër pasionin e tij të shfrenuar pasionin për makinat e shtrenjta duke i shtu
I martuar me miliarderen kineze, modeli shqiptar sjell 200 mijë maska për mjekët në Shqipëri Modeli shqiptar nga Lezha, Roland Lekaj, i cili prej vitesh jeton në Kinë dhe është martuar me një miliardere kineze, n
Rrënjët e futbollit, e shpiku Kina apo Britania? (FOTO LAJM) E vërteta Britania, kundër Kinës për të zgjidhur dilemën se cili shtet e shpiku futbollin. Një argumentim me fakte hi
75 vjeç, Sali Berisha tregon nëse ka apo jo frikë nga koronavirusi Duke respektuar plotësisht karantinën brenda banesës së tij, ish-Kryeministri Sali Berisha tha në emisionin “Opinion” se
Muri i Madh hapet për turistët, Kina i rikthehet normalitetit Një pjesë e Murit të Madh të Kinës është rihapur për vizitorët që me 24 mars, një shenjë se jeta në Kinë ngadalë po kth