999 rezultate për

kimmich

Do të operohet në gju, Bayerni pa Kimmich deri në janar Bayern Munchen ka marrë një goditje të rëndë. "Ylli" i skuadrës, Joshua Kimmich nuk do të luajë të paktën deri në jan
Futbollistë të shkëlqyer, por edhe të zgjuar jashtë fushe, dy yjet e futbollit fitojnë 64 mijë euro Leon Goretzka dhe Joshua Kimmich, dy gjermanët e Bayern, nuk janë vetëm futbollistë të shkëlqyer, por edhe të zgjuar jas
Vazhdojnë lajmet e mira për Dortmund, pas Haaland në stërvitje rikthehet dhe Reus Borussia e Dortmundit në festë për kapitenin e saj. Marco Reus është rikthyer në stërvitje pas plot 4 muajsh dhe mund t’
Ylli i Bayernit, apel futbollistëve: Kanë përgjegjësi për të luftuar koronavirusin Joshua Kimmich thotë se futbollistët e profilit të lartë kanë "një përgjegjësi të caktuar" për të luajtur rolin e tyre n
Bayern Munchen shënon dhe dy gola të tjerë përballë Tottenham (VIDEO) Nënkampionët e Champions nuk po arrijnë ti bëjnë ballë Bayernit në shtëpinë e tyre. Pas golit të avantazhit nga Son,
Bavarezët barazojnë shumë shpejt rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Vetëm tre minuta kaluan nga goli i avantazhit të Tottenham kur Bayern arriti të gjente golin e barazimit saktësisht në m
Lumë ofertash për lojtarin e Nice, Atletico, Chelsea, Bayern në rradhë Sipas anglezes Telegraph, FC Bayern Munich interesohet për algjerianin e OGC Nice Youcef Atal. Megjithatë bavarezët
"Kimmich është lojtar perfekt për Barcelonën" Xavi Hernandez ka evidentuar një futbollist që mund t’i bëje punë Barcelonës. Ai është Joshua Kimmish, mesfushori i Baye
Barcelona me ofertë të çmendur për mbrojtësin e Bayernit Barcelona po has shumë vështirësi në fazën e mbrojtjes. Ata po mendojnë që të transferojnë një mbrojtës me kualitete të
Kimmich: Messi lojtari më i mirë në botë, për shkak të stilit të lojës Mbrojtësi i Bayern Munich dhe i Kombëtares Gjermane, Joshua Kimmich ka thënë se Messi është lojtari më i mirë në botë, p
Bayern dhe Chimich rinovojnë kontratën Bajerni i Mynihut ka zyrtarizuar rinovimin e kontratën me Joshua Kimmich deri më 30 qershor të vitit 2023. Pas rinovi
As Ronaldo e as Messi, Kimmich zbulon lojtarin më të mirë përballë të cilit ka luajtur Nuk është as Ronaldo e as Messi, por Alvaro Morata lojtari më i mirë përballë të tilit Joachim Kimmich thotë se ka luajt
Formacionet zyrtare: Bayern - Besiktas Bayern Munich do të luaj sonte kundër skuadrës turke, Besiktas në "Allianz Arena", ndeshje e vlefshme për 1/8-at e UEFA
Kimmich mposht gjithë gjermanët e tjerë, zgjidhet lojtari i vitit Federata e Futbollit të Gjermanisë (DFB), ka shpërndarë në rrjetet sociale njoftimin se Joshua Kimmich, është shpallur l
Bayern Munich – Augsburg, formacionet zyrtare Bayern Munich kërkon fitoren e pestë radhazi në Bundesliga, ëktë herë kundër Augsburg që ka pasur një nisje të mirë.
Guardiola i "fiksuar" pas Kimmich, ka gati klauzolën e gjermanit Mbrojtësi i kampionëve gjermanë, Xhoshua Kimish, është vënë në shënjestrën e ish-trajnerit bavarez, Pep Guardiola. S
Barcelona në luftë me Man City për talentin e Bayernit Barcelona është e gatshme të sfidojë Manchester Cityn për yllin e Bayern Munich, Joshua Kimmich sipas raporteve në spanj
Bayern-PSV, ja formacionet zyrtare Bayern Munich dhe PSV kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për Ligën e Kampionëve. Ba
Bayern mund Schalken me vështirësi (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur Schalken 2:0 në ndeshjen e dytë të edicionit të ri të Bundesligas Golin e parë e shënoi sul
Zbulohet biseda e Guardiolës me Kimmich pas ndeshjes (VIDEO) Derbi gjerman mes Dortmundit dhe Bayernit përfundoi pa gola 0 me 0. Paraqitja e lojtarit të ri të Bayernit Joshua Kimmic