999 rezultate për

kimi

"Me ty vdiq edhe gjysma ime", djali i Skënder Kurtit bën dedikimin prekës Ish-trajneri i kombëtares së boksit, Skënder Kurti pas 20 ditësh rezistencë ndërroi jetë nga koronavirusi në Spitalin In
Filipçe: Gjendemi në fazën kritike, e pritshme rritja e numrit të infektuarve me Koronavirus Gjendemi në momentin kritik me pritje të rritjes së rasteve me Kovid-19, duke e pasur parasysh faktin se po ecim drejt p
Britania ndjek Italinë, 708 viktima në një ditë, Një fëmijë 5-vjeçar, i cili kishte dhe probleme të tjera shëndetësore është viktima më e re e koronavirusit në Britani.
Rriten temperaturat, parashikimi i motit për sot Në shumicën e qarqeve të vendit, sot priten reshje të dobëta. Ndërkohë, temperaturat maksimale do të shënohen në vend
Po kalon një super formë te Dortmundi, Hakimi vendos të rikthehet te Reali Real Madrid ka bërë një punë të madhe lidhur me Achraf Hakimi. Hakimi, mbrojtësi i shumëkërkuar, që aktualisht luan s
Horoskopi i të premtes/ Dashuri dhe surpriza, ja parashikimi për të gjitha shenjat Dashi Sot do kaloni momente shume te lumtura pranë atij qe dashuroni dhe do ndiheni si ne një ëndërr te bukur. Shume
Temperatura nën zero, parashikimi i motit për sot Moti këtë të premte do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje të pakta shiu në jug dhe jugl
Bllokimi prej COVID-19, dhjetra shqiptarë ngecin në Kapshticë Shtetrrethimi dhe mbyllja e kufijve ka shkaktuar probleme të mëdha për shqiptarët që kanë ngecur jashtë dhe duan të kthe
Pas takimit me Thaçin, flet Haradinaj: Shkuarja në zgjedhje është e pamundur Presidenti Hashim Thaçi zhvilloi edhe konsultën e fundit për sot me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj. Haradinaj k
Takimi me Thaçin, Kurti tregon për çfarë folën Kryeministri në detyrë Albin Kurti dha detaje nga takimi me Presidentin Thaçi që kishte sot nga ora 10:00. Ne nje dek
Flasin ekspertët: Edhe reçipetat kanë ndikimin në kohën e koronavirusit Nëse i keni hedhur reçipetat tuaj tani kur jeni duke punuar nga shtëpia, ose duke izoluar vetveten, atëherë jeni në rrez
Shtyhet shkarkimi i Metës, cili është plani i PS-së Shtyhet afati i veprimtarisë së Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Anëtarët e
Biokimistja shqiptare: Proteina ACE 2 rrit shanset e infektimit me Covid-19! Në një lidhje Skype për emisionin “360gradë” pedagogia e biokimisë Detina Zalli teksa foli mbi studimin më të fundit m
Kuvendi mblidhet nesër, dhe në plan të parë është shkarkimi i Metës Nesër në orën 11:00 Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet Komisioni i Posaçëm Parlamentar që heton ligjshmërinë e veprimev
Ky është shqiptari që humbi betejën me koronavirusin në Itali, bashkëshortja bën dedikimin prekës Një tjetër shqiptar ka humbur jetën si pasojë e koroanvirusit. Bëhet fjalë për emigrantin në Itali Adrian Hushën i cili
"Çdo herë që përfundonte birrën, një supermodele i sillte një tjetër", Krauç zbulon takimin me Ronaldon Ish-lojtari i Anglisë dhe i Liverpulit, Piter Krauç, ka zbuluar disa detaje interesante nga e kaluara e tij.Ai ka tregua
Mjegull e vranësira, parashikimi i motit për sot Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakta kalimtare. Parashikohen mjegull dhe mjegull
E tmerrshme! Vdes 19 vjeçari nga COVID-19 pasi iu refuzua mjekimi se nuk ishte i siguruar Në SHBA ka ndërruar jetë një i ri, në Kaliforni, pasi ishte prekur nga COVID-19 dhe nuk ishte i siguruar ndaj autoritete
Chiellini 3 propozime shokëve të ekipit për redukimin e pagave Kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini ka thirrur skuadrën për të ndërmarrë një veprim, në një moment shumë të vështir
16 vjeçarja humb jetën nga koronavirusi, motra bën dedikimin prekës Koronavirusi po përhapet me shpejtësi në gjithë botën de nuk po kursen asnjë moshë. Julie 16 vjeçe, humbi jetën pasi