E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

kilograme

Goditet banda italo-shqiptare në Spanjë: Kapen tetë persona dhe qindra kilogram drogë Një bandë italo-shqiptare që funksiononte në provincën jugore të Malagës në Spanjë është goditur gjatë orëve të fundit.
Vjehrrë si e Venera Lumanit, e mban këngëtaren në pëllmbë të dorës (FOTO LAJM) Këngëtarja Venera Lumani ka treguar së fundi se ka shtuar në peshë dhe për këtë e ka “fajin” vjehrra. Me anë të një
Luana tregon se si humbi 10 kilogramë brenda vitit në mënyrë jo të shëndetshme Luana Vjollca ka zbuluar për publikun se ky vit ishte mjaft stresues për të. Luana Vjollca njihet si njëra ndër mo
Humbisni 3 kilogramë me këtë dietë 1-javore! Një dietë 1 javore përmes së cilës mund të humbisni 3 kilogramë. Mjafton të ndiqni pikë për pikë këtë dietë, vetëm për 7
Cassano: Shtova 14 kg te Reali, haja "Nutella" si "përbindësh" Ish-sulmuesi i Milan dhe Real Madrid, Antonio Cassano, përbën gjithmonë lajm me deklaratat e tij. Këtë herë, në një
Policia sekuestron 800 kilogramë duhan në Kukës 800 kilogramë duhan janë sekuestruar në Kukës. E. A., 38 vjeç, banues në Grudë Fushë të Malësisë së Madhe u arrest
"LAMBO": Kapet shqiptari me 5 kilogramë kokainë në Itali Policia italiane ka arrestuar një 35-vjeçar pasi është kapur me 5 kilogramë lëndë narkotike e llojit kokainë. Sipas a
14 kilogramë "bar" me vete, si u kap 53 vjeçari në transportim e sipër Policia arrestoi një 53-vjeçar nga Peshkopia në kryeqytet, në një operacion antidrogë, “bazuar dhe në informacionet e ma
55 kilogramë drogë në kamion, arrestohen 2 shqiptarë Në Kapshticë wshtw sekuestruar një sasi prej 55 kg kanabis sativa. Sipas burimeve policore, lënda narkotike ishte nga
Shmangu këto ushqime që i hamë çdo ditë, gruaja humb plot 65 kilogramë (FOTO LAJM) Një grua e quajtur Casey Gemmell 37-vjeçe nga Australia, ka pranuar haptazi se një fotografi e ka detyruar atë të ndrysh
Sa kilogramë shtojmë mesatarisht gjatë festave të fundvitit, si ta kontrolloni balancën Studimet thonë se periudha e festave është kritike për ata që i druhen mbipeshës dhe për këtë të gjithë pajtohemi. Gj
"Vajza e virgjër", Sindi tregon si humbi 7 kilogramë nga stresi Sindi është një ndër konkurrentet më të komentuara të "Përputhen" e që shpeshherë ka ngjallur debate në studio me deklar
E braktisur me 4 çanta, gjenden 140 kilogramë "mall" në Sarandë Një sasi e konsiderueshme marijuane është sekuestruar në Sarandë nga Policia. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së hënës
Shmangu këto ushqime që i hamë çdo ditë, gruaja humb plot 65 kilogramë (FOTO LAJM) Një grua e quajtur Casey Gemmell 37-vjeçe nga Australia, ka pranuar haptazi se një fotografi e ka detyruar atë të ndrysh
Humbi 11 kilogramë për rolin e ri, George Clooney përfundon në spital (FOTO LAJM) 4 ditë para se të niste punën e tij për filmin më të ri, George Clooney, u dërgua në spital me dhimbje të forta stomaku.
52 kilogramë më pak, reperi shqiptar befason me transformimin (FOTO LAJM) Reperi me origjinë shqiptare, Action Bronson, i ka habitur të gjithë me transformimin e jashtëzakonshëm në fizik. Ai
53 kilogramë "mall" në makinë, arrestohet shqiptari në Itali Një 46-vjeçar shqiptar është arrestuar në Frosino, Itali pasi është kapur me 53 kilogramë drogë në makinën e tij. Sip
38 kilogramë "bar" në makinë, e pëson 44 vjeçari Policia e Krujës ka arrestuar një 44-vjeçar pasi po transportonte me makinë 38 kg kanabis. Në kuadër të operacionit t
U kapën me 2 kilogramë drogë, arrestohet një shqiptar dhe gruaja e tij Një shqiptar dhe gruaja e tij janë arrestuar në Kretë të Greqisë, pasi u kapën me 2 kilogramë heroinë. Sipas medieve
"Kur isha më e shëndoshë", Marina ndan foton me disa kilogramë më shumë (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër personazhet më të dashur të ekranit. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale, ku