999 rezultate për

killer

Killer i Licëve, kush është shkodrani që ngriti në këmbë RENEA-n (FOTO LAJM) Në seancën për verifikim të masës së sigurisë Gjykata e Shkallës së parë dha “arrest me burg” për Barush Bregun, shtetas
Serial killer, zbulohen krimet e tmerrshme të ushtarakut qipriot (FOTO LAJM) Qipro është tronditur nga zbulimi i një vrasësi serial, pjestar i forcave të armatosura të vendit që mban gradën Kapiten
Kapet killeri që ekzekutoi bosin e mafias greke Policia greke ka arrestuar një bullgar me origjinë turke në lidhje e ekzekutimin e bujshëm disa muaj më parë të bosit të
Masakra tek "Treni", burg përjetë për killerin e Camorra-s Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi vendimin për të dënuar me burgim të përjetshëm për italianin Salvado
Vrau shqiptarin në mes të Athinës, si u arrestua serial killeri në Kakavijë Një person është arrestuar ditën e sotme në Kakavijë. Sipas informacioneve paraprake, ai është shtetas polak, me iden
“Kontratat e vdekjes”, si i vinin urdhrat killerave shqiptarë nga burgu famëkeq i Greqisë Të tjera ngjarje kriminale janë zbardhur nga autoritetet pas shkatërrimit të bandës shqiptaro-greke që vepronte në burgu
Vrasja e Devi Kasmit, kamerat nxjerri zbuluar "killerin" grek (VIDEO) Personi që shfaqet në këto pamje dyshohet të jetë ish-oficeri i forcave speciale greke, Efthimios Efthimiu. Ai u fok
"Killera" malazezë, dyshimet e forta mbi serinë e vrasjeve në Shkodër Për shtatë vrasjet e muajve të fundit në Shkodër hetimet janë shtrirë edhe në Malin e Zi. Hetuesit kanë dyshime të f
Super të kërkuar, këta janë 16 "killerat" e Beratit (FOTO LAJM) Policia e Shtetit vijon të publikojë emrat e personave me rrezikshmëri të lartë në vend që ende nuk dihet se ku janë.
Vrasje dhe trafik droge, kush janë 12 "killerat" më të kërkuar në Gjirokastër (FOTO LAJM) Pas nxjerrjes së listës së 8 personave më të rrezikshëm të Vlorë, dhe 17 të Fierit, ditën e sotme policia është fokusuar
Policia ngatërron foton e njërit prej 17 "killerave" të Fierit (FOTO LAJM) Pas nxjerrjes së listës së 8 personave më të rrezikshëm të Vlorë, Policia e Shtetit sot ka bërë publik emrat e Fierit.
"Me rrezikshmëri shumë të lartë", kush janë 17 "killerat" e Fierit të super kërkuar (FOTO LAJM) Pas nxjerrjes së listës së 8 personave më të rrezikshëm të Vlorë, Policia e Shtetit sot ka bërë publik emrat e Fierit.
8 "killerat" më të kërkuar të Vlorës, policia jep alarmin: Me rrezikshmëri të lartë (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka publikuar emrat dhe fotot e 8 personave më të kërkuar në Vlorë, të cilët i konsideron si persona me
Dalin pamjet: Si u ekzekutua bosi i mafias greke, dyshohet për killer shqiptar (VIDEO) Disa ditë më parë greqia u trondit nga vrasja e bosit të mafias, Yanniis Makris. Së funmdi janë publikuar edhe pamje
Nga macet te ekzekutimi i 300 personave, kush është killeri më i madh në historinë e mafies Riçard Kuklinski, ishte një nga killerat më të mëdhenj që kanë punuar për mafian. Duke mos qenë italian, ai nuk ishte as
Burg përjetë killerit të "Camorra-s" që shkaktoi masakrën tek "Treni" Është dënuar përjetë me burg këtë të mërkurë italiani Salvatore Letizzia, personi i cili kreu vrasjen e dy ngra tre pers
Vrau gruan 15 vjeçare, historia e tmerrshme e killerit të rrezikshëm të Bajrave Një nga "të fortët" e bandës së Bajrave, Behar Bajri nuk është një emër i panjohur për policinë dhe median shqiptare.
"Bella Mafia", luksi i shfrenuar i grekes së ekzekutuar dhe lidhja me killerin shqiptar (FOTO LAJM) Argëtim në buzuqe, makina, veshje e aksesorë firme, udhëtime… Këto ishin pjesë e jetës së Katerina-la Bella Mafia, siç e
Nga vrasjet tek përdhunimet, kush është killeri i familjes Bajri që u vu në pranga Policia e Shtetit ditën e sotme ka bërë me dije se ka shkatërruar grupin kriminal "Bajri" në Shkodër. Në pranga janë
6 muaj përgjime me dron, si ranë në kurth "killerat" e familjes Bajri Ditën e sotme policia e Shtetit bëri me dije se ka shkatërruar bandën e rrezikshme "Bajri" në Shkodër duke vënë në prang