999 rezultate për

kilianit

Problemet për Vidalin nuk kanë fund, kilianit i konfiskojnë pronat (FOTO LAJM) Personazhë si Mario Baloteli, Radja Nainggolan, apo edhe së fundmi Arturo Vidal, bëjnë që protagonistët e futbollit të l
Qendra e emigracionit bllokon transferimin e kilianit tek Manchester United Sulmuesi kilian, Alexis Sancehz është shumë pranë kalimit nga Arsenal në Manchester United. Brenda orëve të ardhshme
Sanchez i kërkon agjendit ta tradhtojë Barcelonën Siç raporton Don Balon, Alexis Sanches ditët e fundit i ka kërkuar agjentit të tij që të vihet në lëvizje për një trans
Bayerni fiton minimalisht kundër Frankfurtit, falë golit të kilianit (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të fitojë minimalisht në transfertë ndaj skuadrës së Eintracht Frankfurtit sot pasdite, në kuad
Zbuloni ekipin e ardhshëm të Sanchesit, nuk është City, as Bayern, as Arsenal Paris Saint Germain kanë rihapur interesin e tyre në yllin e Arsenalit Alexis Sanchez. Gjigantët e Ligue 1 dukej se kish
Arsenal i lutet Sançesit, vetëm tek ky ekip mos shko Arsenal është i dorëzuar. Topçinjt jo vetëm që nuk munden të rinovojnë me kilianin, por mund ta shohin si një rival.
Wenger e uli në stol ndaj Liverpool-it, Sanchez drejt Juventusit Dje në Liverpool thuajse u zyrtarizuar edhe më i fortë divorci mes Arsenal-it dhe Alexis Sanchez-it. Sulmuesi kilian, në