999 rezultate për

kili

Dëmtohet Strakosha, finalja e Kupës së Italisë në pikëpyetje Thomas Strakosha nuk ka arritur t’ia dalë për ndeshjen që Lazio luan nesër ndaj Cagliarit në transfertë, duke qenë se ka
Sulmohet kryetari i opozitës në Turqi, dalin pamjet e rënda (FOTO LAJM) Kryetari i opozitës turke në Turqi, Kemal Kilicdaroglu është sulmuar fizikisht gjatë ditës së sotme duke marrë edhe lënd
"Do vras veten si Allende", kush është politikani kilian që Meta kërkon ta imitojë Presidenti Ilir Meta i kapi të gjithë gafil me deklaratën e tij se do të vetësakrifikohej si ish-Presidenti Allende ditë
Supergoli i fundjavës vjen nga Kili (VIDEO) Një gol spektakolar i kësaj fundjave, vjen nga Kili. Në ndeshjen mes O’Higins dhe Kokuimbo Unido, ishte sulmuesi kilen H
Problemet për Vidalin nuk kanë fund, kilianit i konfiskojnë pronat (FOTO LAJM) Personazhë si Mario Baloteli, Radja Nainggolan, apo edhe së fundmi Arturo Vidal, bëjnë që protagonistët e futbollit të l
Vrau me eskortë katër persona, Turqia largon ambasadoren nga Kosova Turqia ka ndryshuar Ambasadoren në Prishtinë, Kivilcim Kilic. Sipas një urdhëri nga presidenti turk Erdogan janë bërë nd
Thaçi direkt merr në telefon QKUK-në pas aksidentit të ambasadores turke Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është interesuar për gjendjen e ambasadores turke, Kivilcim Kiliç pas aksidentit në t
Aksident me dy të vdekur në Kosovë, përfshihet eskorta e ambasadores turke Ambasadorja e Turqisë në Kosovë, Kivilcim Kiliç është bërë pjesë e një aksidenti të trafikut në fshatin Mramor. Kiliç ka
Sanchez irritohet me Mourinhon, nuk shkon në stërvitje Manchester United do të luajë një ndeshje shumë të vështirë këtë mesjavë në UEFA Champions League përballë skuadrës ital
Barcelona nxjerr në shitje Vidal Skuadra e Barcelonës nuk është aspak e kënaqur nga performancat e yllit kilian, Arturo Vidal. Ish-lojtari i Bayern Mynih
Abuzimi seksual i priftërinjve, Kili i kërkon informacion Vatikanit Prokurorët kilianë thanë në një deklaratë se ministria e jashtme kiliane, nëpërmjet ambasadës së saj në Itali, kishte kë
Vidal udhëton për në Spanjë? Shikoni kur ndodhet kiliani (FOTO LAJM) Barcelona dhe Interi janë duke zhvilluar një “luftë” në merkato për të nënshkruar me Arturo Vidal që do të largohet nga
Kylian Mbape mahnit botën, bën gjestin e mrekullueshëm pas fitores Ai është vetëm 19-vjeç por ka një zemër të madhe. Kylian Mbape do i dhurojë të gjitha të ardhurat që ka marrë nga ak
"Akili", maçoku i shurdhër parashikon fituesin në Rusi-Egjipt Parashikimi i parë ishte i saktë dhe ai e provoi sërish. Pasi gjeti suksesin e Rusisë në ndeshjen me Arabinë Saudite, Ak
E PABESUESHME / Sulmuesi i Kilit nuk shënon me portë të boshatisur (VIDEO) Në një miqësore të zhvilluar mes Kilit dhe Serbisë ka ndodhur një moment i veçantë. Por pavarësisht gjithçkaje moment
Peshkopët kilianë ofruan dorëheqje kolektive, shkaku i skandaleve seksuale Të gjithë peshkopët në Kili ofruan dorëheqje, pasi Papa Françesku i akuzoi për abuzime seksuale dhe fshehje të provave n
Përmbytet qyteti turk Kilis, 4 metra nën ujë (FOTO LAJM) Pas shiut të shkurtër, por me reshje të dendura në qytetin jugor të Turqisë, Kilis, uji ka bllokuar shumë ndërtesa banim
Reagimi i "tmerrshëm" i Vidalit pas shortit me Realin (FOTO LAJM) Reali dhe Bayern do të disktojnë sërish së bashku ecurinë në Chamions League. Përtej emocioneve që përcjell kjo sfid
"Alieni" i gjetur në shkretëtirën e Kilit, zbulohet prejardhja (FOTO LAJM) Shkencëtarët e kanë zbuluar origjinën e skeletit të gjatë 13 centimetra, që dyshohej se ishte jashtëtokësor. Testi i
Papa dërgon në Kili një ekspert për të hetuar krimet seksuale Papa Françesku e ka dërguar ekspertin më të spikatur të Vatikanit për krime seksuale, për hetimin e një peshkopi kilian,