Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
999 rezultate për

kiesler

Ja për çfarë do të flitet sot në Konferencën e Berlinit Zëvendësambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Matthias Kiesler u shpreh se konferenca që do të mbahet sot në Berlin do të k
Gjermania: Do të njohim çdo qeveri demokratike Ambasada gjermane në Kosovë ka informuar se çështja e formimit të qeverisë është në dorën e vetë palëve kosovare. Një