999 rezultate për

kidder

Arti në zi, ndërron jetë aktorja e famshme (FOTO LAJM) Margot Kidder, aktorja që u ngrit në famë si Lois Lane në filmin “Superman”, vdiq të dielën në shtëpinë në Livingston, M
Vazhdon dhuna në futbollin anglez (FOTO LAJM) Ndeshja e Blue Square Bet Premier në Angli mes Kidderminster dhe Stockport County është ndalur për disa minuta pas kapit