999 rezultate për

kida

Kida hap arkivën, çfarë nxorri prej saj (FOTO LAJM) Kida është kthyer prapa në kohë, duke sjellë imazhe nga fëmijëria. Kida ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale
Kida bën ndryshimin e papritur, dashurohet me "look-un" e saj të ri (FOTO LAJM) Kida është një nga këngëtaret më të dahsura dhe më të komentuar të në rrjet. Ajo shpesh herë na surprizon me projekt
Këngëtarja shqiptare në zi, humb njeriun e dashur Këngëtarja shqiptare Kida është shumë e dashur për publikun me sjelljen e saj shumë të kujdesshme dhe të ëmbël. Por
Kida publikon këngën Ti Ka disa ditë Kida ka paralajmëruar projektin e saj më të ri. E këngëtarja tashmë ka lançuar këngën e re të titulluar
Kida po vjen me projekt të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Orhidea Latifi e njohur për adhuruesit si Kida, së shpejti do të sjell një projekt të ri muzikor.
Kida duket kaq tërheqëse dhe e ëmbël! (VIDEO) Këngëtarja Kida është shndërruar tashmë në një personazh mjaft të ndjekur në rrjetet sociale. Ajo është çdo ditë akti
Kida në shoqëri edhe me gruan e këngëtarit shqiptar Nuk ka shoqëri vetëm me kolegët e saj. Këngëtarja Kida është mjaft e afërt edhe me fytyra publike të cilat janë bërë
Kida pozon me makinë, por ka një pyetje për ne! Kida vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore shqiptare. Projektet e saj gjithnjë arrijnë t
Kida publikon foto me prindërit, vet është një kopje e së ëmës Këngëtarja Orhidea Latifi ka publikuar së fundmi një imazh shumë kuptimplotë. Në foton e postuar ajo shihet me prindë
Kida feston 20-vjetorin! Ja dhuratat speciale që mori Orhidea Latifi, e njohur me emrin e artit Kida ka festuar 20-vjetorin e lindjes. Që në orët e para të mëngjesit ajo ka p
Kida shfaqet mahnitëse (FOTO LAJM) Këngëtarja Kida ka realizuar një set të ri fotografish. Foto e realizuar ajo i ka ndarë bashkë me ndjekësit e saj në
Përmbytja ka bërë që Kida të anullojë koncertin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Orhidea Latiifi Kida pëlqehet jo vetëm në Kosovë por edhe në Shqipëri. Por përmbytjet që kanë ndo
Kida shfaqet mjaft seksi në fotosesionin e ri (FOTO LAJM) Bukuroshja Kida, kohët e fundit është bërë shumë e dhënë pas fotosesion, edhe ka lënë paksa pas dore këngën. Këngëtar
Kida shumë sportive na e uron festën e 28 Nëntorit (FOTO) Këngëtarja e njohur Kida ka postuar disa “InstaStory” në llogarinë e saj në “Instagram”, prej ku e uron festën e 28 Nënt
Kida priti pak por më në fund shpërtheu (FOTO LAJM) Këngëtarja Orhidea Latifi-Kida duket se më në fund është shkëputur nga sezoni i vështirë i punës dhe ka nisur pushimet.
Elgit Doda ofendon rëndë: "Sony Music" kërkon dy lopë Elgit Doda, kompozitor i shumë hiteve ka bërë një postim mjaft të çuditshëm në llogarinë e tij në Instagram. Ai ka ir
Kida, e dashuruar?! (FOTO LAJM) Duket se postimet e Kidës kanë filluar vërtet të bëjnë pçërshtzpje te fansat e saj. E derisa para një muaji u përfo
Kida fiksohet me këtë pozicion fotografish, çfarë po ndodh? (FOTO LAJM) Kida është një nga këngëtaret më të reja në moshë e cila ka korrur shumë suksese në vitet e fundit. Veç vokalit të pa
Habit Kida: Djemtë nuk kanë shanse me mua (FOTO LAJM) Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme pavarësisht moshës që ka, vetëm 19 vjec. Ajo kohët e fundit është disk
Kida shfaqet tërheqëse në klipin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Kida do të lancojë sot klipin e saj më të ri me titull “Pe du”. Bëhet fjalë për një këngë të re