999 rezultate për

kiara

Janë bashkë? Kiara Tito hap telefonin dhe tregon publikisht bisedat me Butrint Imerin (FOTO LAJM) Kohë më parë, Butrint Imeri dhe Kiara Tito u përfolën për një romancë, të cilën nuk e pranuan kurrë publikisht. Megjitha
U ftuan si çift në emision? Kiara reagon për herë të parë për lidhjen me Zerkën (FOTO LAJM) Prej dy ditësh Kiara Tito po përflitet për një romancë të mundshme me Young Zerkën. Shkaku? Gjithçka nisi nga foto
U harrua Ronela, Young Zerka dhe Kiara Tito në një lidhje? Duket se gjërat kanë ndryshuar për Zerkën i cili është ndarë nga Ronela Hajati pas vitesh sëbashku. Një romancë e re
Gjithmonë me ndryshime në look, Kiara bën nostalgjik ndjekësit me flokët e reja (FOTO LAJM) Ndryshe nga se ishin mësuar ta shihnin ndjekësit gjatë kësaj vere me ngjyrën e ëmbël të flokëve, moderatorja e njohur, K
Sipas Kiara Titos, këto janë bikinit më trend të kësaj vere (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Kiara Tito ka treguar me postimet e ndryshme se shumicën e kohës ka zgjedhur ta kalojë pranë detit
Po pushojnë së bashku? Kapen "mat" Butrint Imeri dhe Kiara Tito (FOTO LAJM) Pasi prej një kohe të gjatë janë përfolur në mediat rozë si çift, Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë munduar të fshihen s
"Diçka nuk shkon", Kiara Tito i kthehet ndjekësit që e akuzon për Photoshop (FOTO LAJM) Pavarësisht kurimit të tyre deri në detaje, vajazt e famshme do të përballen përpos famës me opinionet e ndryshme dhe kr
"Të duken pak brekët", Kiara Tito provokon me fustanin e kuq (FOTO LAJM) Kiara Tito ka nisur pushimet. Kiara Tito ka nisur pushimet në bregdet, prej nga është duke publikuar imazhe herë pas
Pse të gjithë po mendojnë se Mozzik po ngacmon Kiara Titon? (FOTO LAJM) Mozzik dhe Kiara Tito po përmenden se fundmi bashkë në median rozë, por pse? Tashmë rrjete sociale kanë marrë aq vëmë
Në luftë me "Covid-19", babai i Kiara Titos në front të parë me virusin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Kiara Tito ka treguar prej kohësh se prindërit dhe vëllai i saj i vogël jetojnë në Itali, larg saj
"Inatçie", Kiara Tito i kthehet ndjekësit që e akuzon se ka kopjuar Kylien (FOTO LAJM) Kiara Tito, moderatorja e emisionit "Style Shoë" në ABC Neës, vazhdon të jetë aktive në Instagram, edhe pse është prej s
Njëra më e mirë se tjetra, Kiara Tito prezanton për herë të parë të ëmën (FOTO LAJM) Më shumë sesa mamaja, mund të mendonim se ishte motra ajo që Kiara Tito na tregoi në rrjetet sociale. Por mesazhi i mode
E bukur dhe elegante, Kiara Tito befason me foton e fundit (FOTO LAJM) Kiara Tito është një nga vajzat më me emër të showbizit shqiptar. Teksa po punon për emisionin e rri që pritet të nisë s
Kiara Tito sërish në ekran, ka një thirrje për të gjitha vajzat që janë të apasionuara pas modës (FOTO & VIDEO) Pas pauzës që bëri nga ekrani, Kiara Tito do të rikthehet sërish dhe fuqishëm. Spektakli i ri do të quhet Style Star
"A kanë ftohtë këto femra", Kiara Tito me super minifund i kthen komentin epik ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja Kiara Tito njihet në rrjet edhe si një prej blogereve dhe fashionisteve më të ndjekura shqiptare. Kiara g
Stuhia "Kiara" do të mbërrijë edhe në Shqipëri, çfarë do të ndodhë me temperaturat Stuhia Kiara do të mbërrijë edhe në Shqipëri. Era që pritet të shoqërojë Kiarën do të jetë me shpejtësi të lartë, ndë
Televizion dhe format i ri, zbulohet emisioni që rikthen Kiara Titon në ekran (FOTO LAJM) Pasi bëri një pushim nga ekrani dhe i mungoi publikut, Kiara Tito lajmëroi rikthimin në televizion. U përfol se Kiara
Kiara do të rikthehet në ekran, por ku? Kiara Tito i mungoi ekranit këtë sezon pasi nuk u rikthye me "Doktor plastik". Prezantuesja gjatë kësaj kohe ka qenë në
Ju ka marrë malli? Kiara Tito së shpejti me një projekt televiziv (FOTO LAJM) Pas "Doktor Plastik", Kiara Tito mori një pushim nga ekrani për t'ju përkushtuar Vlogut të saj në Youtube. Por mësadu
Larg alkoolit dhe me barkun e rrumbullakosur, ditëlindja e Kiara Titos nxjerr "zbuluar" Klea Hutën (VIDEO) Tashmë lajmi se Klea Huta dhe Elgit Doda do të bëhen prindër për herë të parë ka marrë "dhenë" dhe çifti duket se ka ven