999 rezultate për

khloe

Unazë fejese është ajo? Khloe Kardashian ngre sërish dyshimet (FOTO LAJM) Një foto e vetme yllit të Kardashians, Khloe-s i ka bërë të gjithë të mendojnë se tanimë 36-vjeçarja është fejuar me Tri
Lot, bebe dhe ribashkime, çfarë do shohim në finalen e familjes Kardashian Reality show-t “Keeping up with Kardashians”, po i vjen fundi. Kardashianët kanë publikuar promon e parë të sezonit fina
Poza të parezistueshme, modelja kanadeze nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Khloe Terae është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja bukuroshe nuk humbet asnjë moment pa publikuar fotot e s
Khloe Kardashian infektohet me Covid-19: Kjo gjë është e vërtetë (VIDEO) Virusi ‘Covid-19’ duket se ka prekur një tjetër personazh të njohur. “Enews” ka zbuluar se edhe ylli i “Keeping Up With
Pas skandalit, Khloe dhe Tristan rikthehen sëbashku zyrtarisht Pas muajsh spekulimesh, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson më në fund kanë konfirmuar se janë sërish bashkë teksa fes
Video që befasoi rrjetin, Khloe dhe Tristan duke shkëmbyer puthje në 40-vjetorin e Kim (VIDEO) Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson duket se po e shijojnë maksimalisht raportin e tyre. Burime për ‘Hollywoodlife’ tr
"Pushtojnë" rrjetin, por këto foto nxorrën bllof motrat Kardashian-Jenner (FOTO LAJM) Prej vitesh, vajzat e familjes Kardashian pushtojnë rrjetet dhe tabloidet në mbarë botën por ajo çka ka rënë në sy në fo
Khloe Kardashian në pritje të ëmbël, foto që shtoi dyshimet (FOTO LAJM) Një postim që Khloe Kardashian ka bërë së fundmi në Instagram, ka shtuar dyshimet se ylli televiziv është në pritje të f
"Dukem shumë e re", 36-vjeçarja bëri sërish lëmsh rrjetin me foton e fundit (FOTO LAJM) Sofia Richie u shfaq me linjën e veshjeve të ish-të dashurit, Scott Disick, teksa ishte në plazh të dielën. E vetëm d
Pas tradhtive të njëpasnjëshme, Khloe Kardashian fal sërish basketbollistin (FOTO LAJM) Khloé Kardashian dhe Tristan Thompson e kanë gjetur rrugën e kthimit tek njëri-tjetri. Një burim për People, tha se a
36-vjetori i bujshëm, brenda super festës së ditëlindjes së Khloe Kardashian (FOTO LAJM) Ylli i “Keeping Up ëith the Kardashians”, Khloe, festoi 36-vjetorin e lindjes së saj. Megjithëse në kohë pandemie, bu
Feston ditëlindjen e 36, të gjithë po flasin për super look-un e Khloe Kardashian (FOTO LAJM) Ditëlindja e 36-të e Khloe Kardashian e ka gjetur miliarderen me një “look” të ri. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj disa
415 mijë dollarë qera, brenda super rezidencës se përkohshme të Rihannës (FOTO LAJM) Rihanna mori me qera rezidencën që dikur e kishin Kourtney dhe Khloe Kardashian. Rihanna është gati të paguajë shumën
E akuzojnë për ndërhyrje në fytyrë, Khloe Kardashian reagon publikisht (FOTO LAJM) Fotot e fundit të miliarderes së njohur, Khloe Kardashian kanë ngjalluar mjaft diskutime në rrjet. Shumë prej fansave të
Kjo është situata më e vështirë që Khloe ka kaluar me vajzën e saj dhe Tristan (FOTO LAJM) Khloe Kardashian ka shpjeguar në një episod të fundit të serialit ‘Keeping Up With The Kardashians’ se sa e vështirë ka
Zaimina publikon videon kur ishte shtatzënë, e motra i lë komentin epik (FOTO LAJM) Zaimin Vasjari ka publikuar një video nga viti 2017 kur bukuroshja ishte në pritje të vajzës së saj Khloe. "Pas në ko
Modeli i fundit i flokëve të Kylie Jenner bëri të shpërthejnë diskutimet në rrjet (FOTO LAJM) Kylie Jenner ngjalli reagime të forta mes ndjekësve të saj me fotot e fundit të postuara në Instagram. Ylli i “Keeping u
Fjalët më të ëmbla për të bijën, Khloe e Zaiminës bën 2 vjeç (VIDEO) Sot është dita më e veçantë për Zaiminën, pasi Khloe feston 2-vjetorin e lindjes. Mes fjalësh plot emocion dhe një video
Ish-bashkëshorti u fejua papritur, reagimi i Khloe Kardashian është kaq i çuditshëm (FOTO LAJM) Ish-partneri i Khloe Kardashian, Lamar Odom, ditën e djeshme ka shpallur fejesën me partneren e tij të re, Sabrina Parr.
"Kjo është e duhura", Ish-i i Khloe Kardashian shpall fejesën me partneren e re (FOTO LAJM) Ish-partneri i Khloe Kardashian, Lamar Odom, ka shpallur fejesën me partneren e tij të re, Sabrina Parr. Ai ka publik