999 rezultate për

khelaifi

Al-Khelaifi flet për kandidaturën e Tuchelit si trajner të ardhshëm Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka hedhur poshtë spekullimet se Thomas Tuchel është trajneri tyre i
Presidenti i PSG mohon se ka aritur marrëveshjen me ish-trajnerin e Dortmundit Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, ka hedhur poshtë raportimet në media se klubi tashmë ka nënshkru
Zbulohet arsyeja se pse presidenti i PSG ka shkuar në Brazil për t'i qëndruar afër Neymarit Detajet e vizitës së presidentit të PSG, Al-Khelaifi në Brazil, ku ai është planifikuar të kalojë dy ditë me Neymar dhe
Frika bën të vetën, El Khelaifi takohet me Neymarin Presioni dhe frika bëjnë të vetën. Sot presidenti i PSG, Nasser al Khelaifi dhe drejtor sportiv, Henrique Antero kanë ta
El Khelaifi ndez sirenat: Jam i inatosur, po mendoj për të ardhmen Presidenti i PSG Nasser al-Khelaïfi pas eleminimit ka shprehur hapur zhgënjimin . Ai u paraqit në nëj konferencë për sht
El Khelaifi mendon për "400 mln" tjetër, piketon blerjen e parë Ajo që Presidenti Naser El Khelaifi ëndërronte dje ka marrë fund. Nuk kanë mjaftuar miliona euro që Paris Saint Germain
El Khelaifi se prish terezinë edhe pse Neymar do tu mungojë ndaj Realit, ja çfarë thotë ai Për “Goal.com”, El Khelaifi beson se klubi i tij do të kualifikohet në gjysmëfinale të Champions Leagues edhe pa Neymari
PSG rivalizon Chelsean për Enriquen PSG është vënë pas ish-trajnerit të Barcelonës, Luis Enrique. POR francezët duhet të llogarisin mirë rivalitetin e Chels
Festimi i Perez me ish- Presidentin e Francës, Sarkozy, para syve të Al Khelaifi (FOTO LAJM) Nuk kishte se si të mungonte edhe festa e presidentit Perez pas fitore së mbrëmshme. Presidenti që ishte i pranishëm
El Khelaifi shpërthen kundër Realit: Boll me politika të pista Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi sulmoi Realin e Madridit për atë që ai e percepton të jetë përpjekj
Al-Khelaïfi: Neymari është i PSG-së dhe do të vazhdojë të jetë edhe për shumë vite Neymari është i PSG-së dhe do të vazhdojë të jetë edhe për shumë vite, kështu thotë Nasser Al-Khelaïfi. Pas ndeshjes
Lajm i mirë për Milanistët, një nga të interesuarit për Donnarumman tërhiqet Milan është i vendosur që ta mbajë Donnarumman, dhe Calciomercato.com raporton se përfaqësuesit e PSG-së janë lodhur nga
Ronaldo ëndrra e Al-Khelaifit? Jo, është lojtar i Barçës por jo Messi Jonathan Beilin thotë se ëndrra dhe objektivi primar për presidentin e PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, është mesfushori i Ba
Shpenzoi 400 mln euro vetëm këtë verë, por sërish loja e PSG-së së tij nuk i pëlqen Sheiku i PSG-së, Al Khelaifi është shfaqur mjaft I pakënaqur pas humbjes së skuadrës së tij në Mynih ndaj Bayernit. Ai u
Al-Kelaifi: Ne nuk luajtëm mirë dhe jam i zhgënjyer me rezultati Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi nuk është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në humbjen 3:1 ndaj Bayern M
Parisit i prishet humori, Presidenti rrezikon seriozisht burgun Presidenti i Paris Saint Germain, Nasser al-Khelaifi akuzohet për korrupsion, në lidhje me blerjen e të drejtave televiz
El Khelaifi i dashuruar me Ibran, gati ta rikthejë me një post tek PSG Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, ka thënë se Zlatan Ibrahimovic mund të rikthehet në ish-klubin e tij. Ai Madje
Presidenti i UEFA-s: Do ta përjashtoj PSG-në 400 milionë Eurot e shpënzuara për Neymar dhe Mbappe nga PSG vazhdojnë të krijojnë polemika de në këtë mes nuk mbetet ja
Al-Khelaifi: Të tjerët ofruan më shumë, por Mbappe ndoqi zemrën e tij Nasser Al-Khelaifi, ka thënë se shumë klube kanë ofruar më shumë se klubi i tij për Kylian Mbappen. Kryeqytetasit do du
Emery drejtuar Al-Khelaifit: Nëse dëshiron që të qëndroj atëherë më dëgjo më shumë Trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery, thotë se ka kërkuar më shumë pushtet në klub pas kërcënimit me largim në sez