999 rezultate për

khabib

Ky është luftëtari i UFC-së që mund të thyejë rekordin e Khabib (FOTO LAJM) Khabib Nurmagomedov arriti rekordin e tij më të lartë personal, pasi mposhti "luftëtarin" amerikan, Gaethje. Kampioni
Kjo është shuma e parave që përfitoi nga ndeshja e mbrëmshme Khabib Nurmagomedov Khabibi mbrëmë arrit të fitoj meçin ndaj Gaethje, duke e vendosur atë në gjumë qysh në rundin e dytë. Kampioni i MMA-
Fitore dhe pensionim, Khabib me postim emocionues në "Instagram" Ylli i UFC, kampioni i pamposhtur, Khabib Nurmagomedov, ka nderuar babain e tij, pas ndeshjes ndaj Justin Gaethje, ndesh
Pas pensionimit të Khabib, pa reaguar nuk mbeti dhe McGregor Khabib ka arritur që mbrëmë të triumfoi ndaj Gaethje, në një ndeshje të madhe të UFC-së. Edhe pse e fitoi këtë takim,
Fitoi duelin me Justin Gaethje, Khabib përfundon në spital Presidenti i UFC, Dana White, ka zbuluar se cila ishte gjendja e Khabib Nurmagomedov pas duelit me Justin Gaethje. Kh
"Babai yt është krenar me ty", Cristiano Ronaldo mesazh emocionues pas fitores dhe pensionimit të Khabib Edhe Cristiano Ronaldo ka reaguar pas natës së sontme në UFC. Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren e 29-të në karri
Me pikën e tij më të fortë, ky është momenti kur Khabib lë pa ndjenja Gaethje (VIDEO) Khabib Nurmagomedov është treguar i pamëshirshëm edhe një herë tjetër. Në duelin e sontëm kundër Justin Gaethje, Khab
E BUJSHME/ Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC Ylli rus i UFC, Khabib Nurmagomedov, ka shtuar një tjetër fitore në rekordin e tij, duke lënë pa ndjenja Justin Gaethje.
Khabib Nurmagomedovit i mjaftojnë dy raunde për të mbyllur "hesapet" me Justin Gaethjet Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren e tij të 29-të. Ylli rus i UFC, Nurmagomedov, ka arritur të regjistrojë një tj
Khabib Nurmagomedov zgjedh futbollistin më të mirë të të gjitha kohërave Kampioni i peshave të lehta në UFC, Khabib Nurmagomedov zgjodhi futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave. Lista
Khabib: Conor nuk e meritonte të luftonte për titullin, pi dhe rrihte të moshuarit Kohët e fundit, në botën e arteve marciale është folur më shumë për një ndeshje të re midis Khabib Nurmagomedov dhe Cono
McGregor publikon pamje të papara deri më sot nga lufta e tij me Khabib (VIDEO) Conor McGregor ka publikuar pamje të papara të luftës së tij legjendare kundër Khabib Nurmagomedov. Siç dihet, Khabib
ZYRTARE/ Zbulohet data e ndeshjes së rradhës së Khabib Tashmë është zyrtare. Pas shumë muajsh pritje të gjithë fansat e UFC do të kenë mundësi të ndjekin në ring magjitë që of
Nuk ia doli të mposhte koronavirusin, ndahet nga jeta babai i Khabib Babai i Khabib Nurmagomedov, Abdulmanap, ka ndërruar jetë pas një beteje të gjatë me koronivirusin. Abdulmanap, i cil
Pensionimi i McGregor, më në fund reagon Khabib (FOTO LAJM) Khabib dominoi mbi McGregor në 2018 dhe ndërsa përballja në kafaz ishte emocionuese. Një përleshje masive shpërtheu m
Vendoset, dueli UFC 253 mes Khabib vs Gaethje më 19 shtator Khabib Nurmagomedov dhe Justin Gaethje raportohet se do të unifikojnë titullin e peshës së lehtë në një duel UFC 253, më
Babai i Khabib në gjendje të rëndë, McGregor ka një mesazh Abdulmanap ka rënë në gjendje kome pas përkeqësimit të shëndetit, dhe mediet në Rusi kanë raportuar se ai është dërguar
Babai i Khabib Nurmagomedov po lufton me jetën Babai dhe njëherit trajneri i Khabib Nurmagomedov, raportohet se ka rënë në gjendje kome dhe po qëndron në një spital us
Khabib i izoluar në Rusi, ndeshja me Ferguson në rrezik Khabib Nurmagomedov ka konfirmuar se ai ka ngecur në Rusi dhe thotë se UFC 249 mund të lëvizë pa të. Kampioni i pesha
UFC në rrezik, Khabib kthehet në Rusi për shkak të koronavirusit Ylli i UFC, Khabib Nurmagomedov është rikthyer në Rusi nga Amerika ndërsa vazhdon të përgatitet për ndeshjen e peshave t