999 rezultate për

khĂm

Pas buzëqeshjes së rrallë, Victoria Beckham këtë herë surpriozoi me veshjen (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për veshjet e Victoria Beckham, ikona e modës është gjithnjë e kuruar në detaje. Veshjet e saj, qofs
Surprizoi rrjetin, më në fund Victoria Beckham shfaqet duke qeshur në foto (FOTO LAJM) Victoria Beckham është një prej VIP-ave që rrallë qeshin në foto. E shumta prej saj, paparacët kanë ndonjë buzëqeshje t
Victoria paska njĂ« arsye pĂ«r tĂ« "festuar" rĂ«nien e flokĂ«ve tĂ« David Beckham (FOTO LAJM) Victoria Beckham Ă«shtĂ« shumĂ« ‘e kĂ«naqur’ me rĂ«nien e flokĂ«ve tĂ« bashkĂ«shortit David pasi ylli i futbollit u vu re sĂ« fun
Plot 7 vite nga pensionimi, flet Beckham: Nuk më besohet, më mungon futbolli Beckham ka regjistruar edhe vitin e tij të shtatë si i pensionuar nga futbolli, por dashuria e tij për këtë sport nuk po
Beckham zbulon fjalët që Zidane ia tha në ndeshjen e tij të fundit David Beckham ka zbuluar bisedën që ai kishte me Zinedine Zidane përpara se francezi të dilte në pension. Në javën e
ÇfarĂ« ka ndodhur me David Beckham? Shfaqen foto shqetĂ«suese (FOTO LAJM) Disa fotografi tĂ« yllit tĂ« futbollit David Beckham kanĂ« qarkulluar nĂ« rrjet duke shqetĂ«suar fansat e tij. David ka qe
Ka luajtur me shumë legjenda, Beckham zgjedh më të mirin David Beckham ka zbuluar se lojtari më i mirë që ka luajtur është Zinedine Zidane. 45-vjeçari u largua në vitin 2003
Apartamenti 24 milionë dollarë i Beckham bëri namin, por Victoria e paska marrë me kredi (FOTO LAJM) Victoria Beckham u përball me kritika të forta javët e shkuara, për shkak se ajo vendosi që të përfitonte nga shteti për
Djali romantik i Beckham, 21 vjeçari nĂ« kulmin e dashurisĂ« nga karantina (FOTO LAJM) Izolimi nga Covid-19 duket se e ka forcuar mĂ« shumĂ« marrĂ«dhĂ«nien e Brooklyn Beckham me Nicola Peletz. Çifti i famshĂ«m
PĂ«r njĂ« "like" nĂ« Twitter, aktori i famshĂ«m rrezikon miqĂ«sinĂ« me familjen Beckham (FOTO LAJM) Komediani i njohur Ricky Gervais ka rrezikuar miqĂ«sinĂ« e tij me familjen Beckham pasi ka bĂ«rĂ« “like” njĂ« postim aspak po
Po "ngroh" stolin te Reali, Beckham tenton ta rrëmbejë te Miami yllin kolumbian David Backham tashmë pronar i Inter Miami prej kohësh po vëzhgon emra të njohur në Europë për ti transferuar te skudra e
Një ditëlindje në karantinë si e Victoria Beckham, gjen mënyrën ideale për të festuar (FOTO LAJM) Edhe Victoria Beckham, si shumë të tjerë, ka festuar ditëlindjen e saj në kushtet e karantinës. Ajo ka mbushur 46-vj
Momenti kur Giggs dhe Beckham goditën topin në të njëjtën kohë (VIDEO) David Beckham dhe Ryan Giggs njihen si legjenda të Manchester Unitedit,por gjatë kohës sa ata dy ishin bashkëlojtarë kri
"Fenomeni", Beckham, Carlos dhe Figo bisedojnë live, zbulohen detaje interesante (VIDEO) Të mërkurën mbrëma, Luis Nazario Da Lima Ronaldo zhvilloi bisedë LIVE përmes videos me ish yjet e futbollit. Në bised
Në mes të pandemisë, familja Beckham blen apartamentin 24 milion dollar Familja Beckham kanë vendosur që të investojnë plott 24 milion dollarë, për të blerë një apartament luksoz në Miami. Rez
Apartamenti 24 milionë dollarë në kullën 62 kate, brenda shtëpisë unike të Beckham (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë janë izoluar në shtëpi për të frenuar përhapjen e koronavirusit, mediat britanike raportojnë se fa
Konflikti politik, tifozët e Akhamt Grozny dhe Zenit përleshen midis tyre (VIDEO) Goli i mesfushorit shqiptar, Odise Roshi nuk i mjaftoi skuadrës së Akhamt Groznyt të kualifikohej në raundin tjetër të K
Beckham e ka seriozisht: Inter Miami mund të blejë Ronaldon dhe Messin David Beckham ka thënë se klubi se klubi i tij nga Major League Soccer, Inter Milan, i ka të gjitha mundësitë për të tra
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj