999 rezultate për

kezharovskit

Burgosja e Kezharovskit, IFEX: Vendim skandaloz Rrjeti botëror për Mbrojtjen dhe Promovimin e Lirisë së Shprehjes (IFEX), me seli në Toronto të Kanadasë, ka dalë në mbr
Liderët politikë kërkojnë lirimin e Kezharovskit Liderët e partive politike kanë reaguar mbi vendimin e gjykatës për gazetarin Tomisllav Kezharovski. Lideri i partis
Rasti Kezharovski, policia "përleshet" me gazetarët UPDATE - Policia është përballur me grupin e gazetarëve që sot protestuan para Muzeut të VMRO-DPMNE-së kundër dënimit të
VMRO-DPMNE: Rasti i Kezharovskit të mos përdoret politikisht Për gazetarin Tomislav Kezharovski, i cili ndodhet prej tre muajsh në paraburgim ka reaguar VMRO-DPNE. Sipas kësaj të fu
Kezharovski në grevë urie Gazetari Tomisllav Kezharovski nga dita e sotme mund të fillojë grevën e urisë. Kështu ka bërë të ditur bashkëshortja e
Nesër protesta për lirimin e Kezharovskit Nesër në orën 12.00 komuniteti i gazetarëve do të protestojë për lirimin e kolegut të tyre, gazetarit të të përditshmes