999 rezultate për

keys

Keys dhe Djokovic në gjysmëfinalet e "US Open 2018" Madison Keys vijon rrugëtimin e saj në turneun e fundit Grand Slam të vitit, US Open. Tenistja amerikane, finaliste
Tenis, Stephens mbretërsha e US Open Sloane Stephens triumfoi 2-0 me sete, 3-6, 0-6 ndaj Madison Keys dhe bëhet mbretëresha e re e Flushing Meadows. Finalen
Alicia Keys rrëfen dashurinë që ka për bashkëshortin e saj Alicia Keys, këngëtarja e njohur ka folur për dashurinë që ndjen ndaj burrit të saj, Swizz Beatz. 36-vjeçarja e ka s
Trump miraton dy gazsjellësit e bllokuar më parë nga Obama Presidenti i ri amerikan, Donald Trump ka nënshkruar dy urdhra ekzekutivë për të çuar përpara ndërtimin e tubacioneve të
Alicia Keys e ftuar në finalen e Champions League Alicia Keys do të jetë e ftuar të këndojë në finalen e Ligës së Kampioneve në Milano më 28 maj. Lajmin e ka konfirmuar U
Kur Dua Lipa ishte 11 vjeçe, një yll në rritje (VIDEO) Dua Lipa ka dhënë provat se që kur ka qënë e vogël, ka reflektuar talent. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj një
Alicia Keys sjell në jetë një djalë (FOTO LAJM) Alicia Keys ka shfrytëzuar Instagramin për të treguar gëzimin e madh pas lindjes së fëmijës së dytë. “Gëzimi i gëzim
Keys së shpejti me albumin më të mirë në karrierën e saj Alicia Keys është shprehur se albumi i saj i ri do të jetë me muzikën më të mirë që ajo ka bërë ndonjëherë. “Albumi në d
Alicia Keys, në pritje të fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Këngëtarja Alicia Keys, përmes rrjeteve sociale ka bërë me dije se është në pritje të fëmijës së saj të dytë, me bashkës
Alicia Keys, një divë e vërtetë në skenë Nëpër klipe shfaqet përgjithësisht me veshje lëkure, ku nuk mungojnë pantallonat e saj të zeza. Por ndodh që 33-vjeçarja
Alicia Keys nxjerr në treg albumin e saj të pestë Alicia Keys, një nga këngëtaret që ka shitur më shumë albume në të gjithë botën (rreth 35 milionë), do të nxjerrë në tre
Martohet Alicia Keys Alicia Keys dhe producenti Swizz Beatz, që janë në pritje të fëmijës së parë, ja