999 rezultate për

keyone

Keyone, telefoni më i kërkuar i Blackberry Keyone është bërë telefoni më i porositur i BlackBerry në operatorin kanadez Rogers. Kjo u bë e ditur nga Steve Cistulli
BlackBerry rikthehet fuishëm me dy smartfonë të rinj (FOTO LAJM) Kompania kineze, TCL, e njohur për prodhimin e televizorëve dhe telefonave Alcatel, ka sjellë KEYone, telefonin e shumëp