999 rezultate për

keylor

Dudek "ngacmon" Lopezin: I vogël për portën e Realit Jerzy Dudek, një emër që sigurisht nuk tingëllon mirë në veshin e tifozëve të Milanit për shkak të së kaluarës së tij me
Superkupa: Real-Sevilla, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot fillon zyrtarisht epoka e Real Madridit post Lisbonë, dhe klubi mbretëror ka menjëherë shansin për të celur sezonin
Navas prezantohet në Bernabeu: Hala Madrid! (FOTO LAJM) I kishin rezervuar një pritje të denjë për një super star dhe më në fund ja ku u shfaq. Shtatlarti Keylor Navas u prezan
Real Madrid, Navas: Unë titullar? Mendoj të punoj fort Real Madrid njoftoi në mënyrë zyrtare blerjen e Keylor Navas. Klubi merengues publikoi në faqen e tij zyrtare komunikatë
Dy portierët e rinj të Real Madrid (FOTO LAJM) Real Madrid po planifikon një revolucion në portë. Sipas mediave spanjolle drejtuesit e kampionëve të Europës po mendojn