999 rezultate për

keylor

Formacionet zyrtare, Man United-PSG Man United pret në shtëpi PSG. Të dyja skuadrat duan fitoren, teksa ju duhen pikët për t'u kualifikuar më tej. For
Zidane: Zgjedhjet i bëj unë Real Madrid ka fituar 2-0 në rikthimin e Zinedine Zidane në stol. Ishin golat e Isco dhe Bale që i dhanë tre pikët Los B
Navas: Ndihem i dërrmuar (VIDEO) Që prej ardhjes së Santiago Solarit në krye të stolit të Real Madrid Keylor Navas nuk është aktivizuar më. Në fillim të
Courtois "trondit" Real Madridin: Në stol më lë trajneri Courtois bëri shumë bujë me transferimn e tij te klubi i Real Madridit, por kjo nuk duket se ishte lëvizja e duhur e tij
Keylor Navas shpallet portieri i sezonit 2017/18 në Champions League Sot në Monaco po mbahet hedhja e shortit e UEFA Champions League për sezonin 2018/19. Por sot po ndahen edhe çmimet
Real Madrid po planifikon t'i rinovoj kontratën Keylor Navasit Real Madrid po planifikon t'i ofrojë një kontratë të re portierit, Keylor Navas. Navas, i cili është portieri i parë
Muller nuk fajëson arbitrin por Navasin për eleminimin Thomas Muller pranon se nuk ishte faji i gjyqtarit, por i Keylor Navasit ai që e eleminoi Bayern Munichu nga Liga e Kamp
Perez bën gati milionat për De Gean, bisedimet në fazë të avancuar Sipas Diario Gol, Perez ka vendosur një shifër prej 100 milionë eurove për të provokuar Manchester Unitedin për transfer
Keylor Navas zbulon të ardhmen e tij pas ndeshjes ndaj Atleticos Keylor Navas dëshiron të qëndrojë sa më shumë në “Santiago Bernabeu” duke shijuar trofetë që po fiton me Real Madridin.
Madrilenët votojnë, Ronaldo në sulm së bashku me këtë dyshe Sipas tifozëve madrilen në super ndeshjen kundër PSG, përkrah Cristiano Ronaldos duhet të luajnë dy spanjollët, Isco dhe
Vazhdojnë vuajtjet për Realin e Madridit, konfirmohet dëmtimi i lojtarit Real Madrid ka marr një lajm të keq prej stafit mjekësor të klubit. Keylor Navas ka pësuar një lëndim gjatë angazhimit m
De Gea i lutet agjendit të tij: Më nxirr që këtu David De Gea i ka thënë agjentit të tij Jorge Mendes të shtyjë përmes një kalimi në Real Madrid. Kjo sipas spanjollit
Zbulohet formacioni i Real Madrid për ‘El Clasico’ Të shtunën në “Camp Nou”, Barcelona dhe Real Madrid do të përballen në duelin e parë të këtij sezoni të vlefshëm për jav
Keylor Navas, 390 minuta pa pësuar gol Portieri Keylor Navas i ka dhënë një siguri të madhe Real Madridit gjatë këtij sezoni në portë. Futbollisti me orig
E pabesueshme, Reali detyron Navas të prish akordin Real Madridi është në '"pikë të hallit" në lidhje me portën për sezonin e ri. Skuadra madrilene ishte e bindur për nëns
Andrea, super Miss-i i Keylor Navas (FOTO LAJM) Futbollistët e Real Madrid janë njohur gjithmonë jo vetëm për atë që kanë dhënë në fushën e lojës, por edhe për jetën e
Keylor Navas drejt Liverpool-it "Keylor Navas i ka komunikuar Real Madrid dëshirën e tij për tu larguar". Me këto fjalë, agjenti i portierit kostarikan,
IFFHS: Top 10 portierët e 2014-ës (FOTO LAJM) Me 120 pikë diferencë nga vendi i dytë, Manuel Neuer konfirmohet për të dytin vit rradhazi portieri më i mirë në botë, s
Si e injoroi Diego Lopez Keylor Navasin (VIDEO) Gjithsesi, Lopez ftohtë e priti kundërshtarin e tij në portën mbretërore, Keylor Navas, të cilit vetëm ia zgjati dorën,
Tekniku i Kosta Rikës: Navas gati të jetë titullar te Reali Trajneri i kombëtares së Kosta Rikës, Jorge Luis Pinto, ngre në qiell portierin Keylor Navas, protagonist kryesor me eki