999 rezultate për

kevin

Melissa Satta harron historitë e zjarrta të shtratit, ndahet nga Kevin Prince Boateng “Bënim seks 10 herë në ditë! Ishte si një tornada”, deklaronte, Melisa Sata në një prononcim të dhënë disa kohë më parë,
E ftoi në ditëlindje, por ai e qëlloi: Detaje nga festa e shfrenuar e Rexhep Gjelit Detaje të reja zbardhen nga plagosja e Rexhep Gjelit që ndodhi mbrëmjen e djeshme në zonën e ‘’5 Majit’’ në kryeqytet.
Vëlla me hajdutin problematik, ky është autori i plagosjes te "5 Maji" Kevin Cungu plagosi mbrëmjen e sotme në Tiranë, shokun e tij, Rexhep Xhekjen. Dy të rinjtë u përfshinë në një sherr n
Kevin De Bruyne shpallet lojtari më i mirë i Premier Legue për sezonin 2019/20 Kevin De Bruyne është bërë lojtari i parë i Manchester City që fiton çmimin e lojtarit më të mirë të Premierligës të mar
Akuzat kanë lidhje me lojtarin dhe babain e tij, në pranga agjenti i De Bruyne Nuk është dëgjuar në botën e futbollit që ju të shihni një lojtar të paditë agjentin e vet. Këtë e ka bërë mesfushori
Presionet e Trumpit, dorëhiqet drejtori i TikTok Drejtuesi i TikTok, Kevin Mayer njoftoi sot se do të largohej nga rrjeti shumë popullor social, në një komunikatë. Do
Kevin De Bruyne pas eliminimit: Është turp për ne Skuadra e Lyon sonte shokoj botën sonte duke e mposhtur Manchester Cityn me rezultat 1:3 dhe duke u kualifikuar në Ligën
Jeni kuriozë të dini cila është fotoja e parë e publikuar në historinë e Instagram? (FOTO LAJM) Rrjeti social më i përdorur në botë, Instagram, u lançua më 6 tetor të vitit 2010. Bashkëthemeluesit e aplikacionit,
De Bryne ndëshkon Chelsea me një super gol (VIDEO) Manchester City ka barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Chelseas e vlefshme për javën e 31-të në Premier League.
Tradhtoi gruan dhe e morën vesh të gjithë, flet aktori Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vit
Partnerja e portierit gjerman s'mund të ishte më provokuese, stërvitet me këmbët përpjetë (VIDEO) Izabel Gulart është një nga modelet më seksi në botë. Bashkëshortja e portierit gjerman, Kevin Trap, është tepër akt
Jeni kuriozë të dini cila është fotoja e parë e publikuar në historinë e Instagram? (FOTO LAJM) Rrjeti social më i përdorur në botë, Instagram, u lançua më 6 tetor të vitit 2010. Bashkëthemeluesit e aplikacionit,
Kevin-Prince Boateng uron për ditëlindje Melissa Sattan Kevin-Prince Boateng më i dashuruar se kurë me Melissa Sattan. Sulmuesi 32-vjeçar, i transferuar te Besiktas në Turq
Britney Spears do të hedhë sërish në gjyq ish-bashkëshortin, zbuloni arsyen (FOTO LAJM) Në 2020-tën, Britney Spears ka vendosur të rihedhë në gjyq ish-bashkëshortin e saj, Kevin Federline. Qëllimi i saj ës
Milani "mposht" Interin për mesfushorin holandez Kevin Strootman ka qenë gjithmonë një synim i Milanit në merkato. Hollandezi përpara se të transferohej tek Roma disd
De Bruyne dhe bashkëshortja e tij ngacmohen në Instagram: Gruaja ime, zjarr (FOTO LAJM) Michele, bashkëshortja e mesfushorit të Manchester City-t, Kevin de Bruyne, i ka vënë flakën Instagramit me një foto tep
Kevin-Prince Boateng: Vëllait tim i sygjerova Juventusin Kevin-Prince Boateng ka zbuluar se ai këshilloi vëllanë dhe mbrojtësin e Bayern Munich, Jerome Boateng, të bashkohej me
Makina iu bë petë: Shpëton mrekullisht komendiani i njohur (FOTO LAJM) Komediani i njohur Kevin Hart i ka shpëtuar vdekjes për një fije pasi makina me të cilën ai udhëtonte u aksidentua keq n
Surprizë, rikthehet "Home Alone" por në një tjetër version Filmi më i njohur i Krishtlindjeve “Home Alone (I vetëm në shtëpi)” pritet të realizohet në një version të ri për gjener
Komenti i Kevin-Prince Boateng në foton e Sattas të lë pa fjalë (FOTO LAJM) Fansat e tyre janë shumë të lumtur, Melissa Satta dhe Kevin-Prince Boateng janë sërish bashkë. Të gjithë duartrokasin du