999 rezultate për

ketij

Zbulohet shkaku kryesor i shpërthimit në kuzhinën e restorantit në Ferizaj Rreth orës 14.27 të ditës së djeshme një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në restorantin Steakhouse në qendra tregtare Th
3 ndeshje pa fitore për Liverpool, Southampton i bën "gjëmën" (VIDEO) Liverpool është mposhtur 1-0 nga Southampton duke regjistruar ndeshjen e 3 radhazi pa fitore. Ishte goli Danny Ings n
Griezmann i pakënaqur me situatën e tij te Barça Antoine Griezmann nuk është aspak i kënaqur me qëndrimin e tij të vazhdueshëm në bankën e rezervistëve te Barcelona, kan
HOROSKOPI/ Mësoni si do të nisë java e parë e këtij viti për secilën shenjë Dashi Duhet të mundoheni që të përshtateni me një periudhë ndryshimesh dhe zgjidhjesh. Do t’iu duhet të vini rregull
Në Francë të bindur, Donnarumma do të transferohet te PSG Rinovimi i kontratës së portierit Gigi Donnarumma me Milanin po vonon, ndaj në Francë janë të bindur se 21-vjeçari mund
Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
Për t'u marrë shembull, dy banorët e vetëm të këtij fshati nuk e heqin maskën Ata janë banorët e vetëm të një fshati të vogël italian, por të dy pensionistët nuk kanë ndërmend të rrezikojnë kur bëhe
Pioli krenar me Milanin e tij: Çfarë shpirti; ju tregoj çelësin e këtij suksesi Përqafuar me ekipin dhe më pas drejt lakores bosh të “San Siro” për të festuar në mënyrë simbolike me tifozët. Kësht
Nedved "çmendet" dhe lë ndeshjen, te Juventusi akuzojnë arbitrin për "vjedhje" ndaj Fiorentinës (VIDEO) Juventusi ka humbur ndeshjen ndaj Fiorentinës duke lënë pikë shumë të rëndësishme pas disfatës në shifrat 0-3. Pikër
Arsenal përgatitet për katastrofën, "gjobë" e frikshme për lojtarët Periudhë e zezë për Arsenal-in në kampionat. Skuadra e Arteta-s e ka nisur shumë keq sezonin dhe tani ndodhet në vend
Menaxhimi i pandemisë, Kurti nuk paraqitet në Komision për raportim Ish-kryeministri Kurti nuk ka shkuar për raportim në komision për menaxhimin e pandemisë COVID-19. Në Komisionin Heti
Manjola Nallbani largohet nga gara e "Festivalit", zbulohet çfarë qëndron pas këtij vendimi Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani është tërhequr nga gara e Festivalit të Këngës në RTSH, i cili do të çel siparin m
Oblak largohet nga Atletico? Ky pritet të jetë klubi i ri Jan Oblak mund të largohet nga Atletico Madrid, pas përfundimit të këtij sezoni. Portieri i Atletico Madrid, Jan Obla
Kosova shkon në zgjedhje, plas festa në Prishtinë Pasi Gjykata Kushtetuese vendosi që vendi të shkojë në zgjedhje shumë qytetarë e simpatizant iu kanë gëzuar këtij vendim
Bayerni regjistron një tjetër rekord, mbyll vitin 2020 pa humbje në shtëpi Bayerni i këtij viti është një skuadër rekordesh. Pas 5 trofeve të fituar në 2020-ën, në pritje që të zhvillohet edhe Bo
Pantallonat elegante të këtij sezoni, një as nën mëngë për një super stil (FOTO LAJM) Elegante, formale, por edhe klasike: pantallonat janë veshja esenciale në rastin e një dress code të kuruar (si ai i zyr
10 mijë euro shpërblim kush jep informacion për Talo Çelën Policia e Shtetit ka vendosur një shpërblim prej 10 mijë eurosh për këdo që ka informacione për të shumëkërkuarin, Talo
Çfarë kërkuan më shumë njerëzit në Google gjatë 2020 2020-ës (fatmirësisht) po i vjen fundi dhe si çdo vit, motorri i kërkimit Google ka bërë publik të dhënat e kërkimeve më
I vetmi pilot shqiptar, Zendeli gati të bëjë hapin e madh drejt Formula 2 Piloti i vetëm shqiptar në garën me formula, Lirim Zendeli, aktualisht merr pjesë në kategorinë e tretë. Por në bazë
"Tërmet" te Dortmundi, Haaland me shumë gjasa ka humbur sezonin Borussia Dortmund ka humbur lojtarin e tyre më të mirë, Erling Haaland, te i cili nuk do të mund të llogarisë deri në fu