999 rezultate për

ketij

Po e shihni gjithandej, kjo është xhaketa më trend e këtij dimri (FOTO LAJM) Këtë dimër, ndryshe nga herët e tjera kur kemi parë xhpa dhe pallto nga më të ndryshmet, sytë na kanë hasur në disa xhak
Neymar ndjek në Instagram Beatrixin, historia që fshihet pas këtij "follow" (FOTO LAJM) Po, po! E lexuat shumë mirë madje! Neymar, ëndrra e shumë vajzave -ndjek në Instagram Beatrix Ramosajn. Këngëtarja ës
ZYRTARE/ Conti largohet nga Milani, bëhet vend për Tomorin? Skuadra e AC Milan ka deklaruar sot se ka larguar si huazim lojtarin, Andrea Conti. Conti ka firmosur kontratë deri n
Arsenali vendos të mos bëjë asnjë transferim gjatë këtij afati kalimtar Afati dimëror nuk është kohë e mirë për transferime, sepse asnjë klub nuk dëshiron të humb lojtarë në mesin e edicionit.
Ministri grek trondit Shqipërinë: 12 miljet në Jon na japin 13 000 km2 territor të ri Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias ka mbrojtur në Parlament projekt-ligjin e qeverisë së Mitsotakis-it për zgje
Kërcënohet biznesmeni në Durrës, kapen autorët me të shkuar "të errët" Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona pasi kanosën pronarin e një lokali dhe thyen xhamat e këtij ambienti. U ar
Detaje nga aksidenti tek ambasada italiane: 2 të plagosur, i jepet ndihma brenda makinës Përplasja e dy automjeteve në Tiranë përballë RTSH-së ka qenë tepër e fortë, sa njëri prej automjeteve ka çarë gardhin e
S'do ju pëlqejë, Greta Koçi është larguar përfundimisht nga Shqipëria drejt këtij shteti? (FOTO LAJM) Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, ndonëse vitet e fundit nuk është aq shumë aktive
Kush fshihet pas këtij personazhi të famshëm memesh? (FOTO LAJM) Të gjithë mund të kemi parë ose të kemi përdorur në rrjete sociale meme apo ‘gifs’ me të ashtuquajturin, ‘Baby Yoda’, nj
Këta janë të gjithë kandidatët për deputetë nga LDK deri më tani Disa degë të LDK’së kanë filluar të zyrtarizojnë emrat që do të jenë në listën zgjedhore të këtij subjekti për zgjedhjet
Qytetarët e Maqedonisë së Veriut mund të lëvizin pa tampon drejt këtij shteti Duke filluar nga dita e enjte, 14 janar, Republika e Serbisë do të heqë testin e detyrueshëm PCR për hyrje në Serbi për
Manchester City kryeson garën për Messin Manchester City është duke e kryesuar garën për një marrëveshje me Messin, nësevendos të largohet nga Barcelona, raporto
Zbulohet shkaku kryesor i shpërthimit në kuzhinën e restorantit në Ferizaj Rreth orës 14.27 të ditës së djeshme një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në restorantin Steakhouse në qendra tregtare Th
3 ndeshje pa fitore për Liverpool, Southampton i bën "gjëmën" (VIDEO) Liverpool është mposhtur 1-0 nga Southampton duke regjistruar ndeshjen e 3 radhazi pa fitore. Ishte goli Danny Ings n
Griezmann i pakënaqur me situatën e tij te Barça Antoine Griezmann nuk është aspak i kënaqur me qëndrimin e tij të vazhdueshëm në bankën e rezervistëve te Barcelona, kan
HOROSKOPI/ Mësoni si do të nisë java e parë e këtij viti për secilën shenjë Dashi Duhet të mundoheni që të përshtateni me një periudhë ndryshimesh dhe zgjidhjesh. Do t’iu duhet të vini rregull
Në Francë të bindur, Donnarumma do të transferohet te PSG Rinovimi i kontratës së portierit Gigi Donnarumma me Milanin po vonon, ndaj në Francë janë të bindur se 21-vjeçari mund
Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
Për t'u marrë shembull, dy banorët e vetëm të këtij fshati nuk e heqin maskën Ata janë banorët e vetëm të një fshati të vogël italian, por të dy pensionistët nuk kanë ndërmend të rrezikojnë kur bëhe
Pioli krenar me Milanin e tij: Çfarë shpirti; ju tregoj çelësin e këtij suksesi Përqafuar me ekipin dhe më pas drejt lakores bosh të “San Siro” për të festuar në mënyrë simbolike me tifozët. Kësht