999 rezultate për

ketij

Bilanc lufte, në vetëm 9 muaj 157 të vdekur nga aksidentet rrugore Pak metra në dalje të tunelit të Krrabës, në drejtim të Elbasanit, mbrëmjen e së shtunës ndodh një aksident ku humb jetë
Pse burrat shqiptarë shkëmbejnë gjithmonë cigare, çfarë fshihet pas këtij zakoni Ndoshta e keni vënë re se burrat shkëmbejnë me njëri-tjetrin cigare?! E gjitha kjo është një shenjë respekti i ndërsj
Tërmeti i këtij viti zgjoi rrezikun 500 vjeçar Tërmetet që u regjistruan këtë verë në shtetin amerikan që njihet për tërmete, Kaliforninë, bënë më tepër se thjesht të
Habisin mjekët: Konsumi i përditshëm i këtij ushqimi ul rrezikun e kancerit të gjirit me 64% Egjiptianët e lashtë besonin se konsumi i kërpudhave sillte jetë të gjatë. Sot, studiuesit kanë arritur të konfirmojnë k
Dimri po vjen, çfarë i ndodh këtij 7-vjeçari (FOTO LAJM) Dimri po vjen, por për një 7-vjeçar nuk është aspak e lehtë. Tommy Leitch nga Britania e Madhe me një gjendje të rrallë
Ju prezantojmë me hotelin më të mirë në botë për 2019 (FOTO LAJM) Dikur ka shërbyer si një godinë me nëntë apartamente, e vendosur në një nga lagjet më elegante të Lisbonës, në Amoreiras
Arrestohet xhaxhai i vëllezërve Kusi Policia arreston Lulëzim Kusin. Këtij të fundit iu gjet një armë në banesë gjatë kontrollit nga blutë e Tiranës. Kusi
Ylli Bayern Munchen mund të kthehet në 'Anfiled' Rikthimi i Philippe Coutinhos në Liverpool është ende i mundur, sipas gazetës spanjolle AS. Mesfushori sulmues i Braz
Kapet pedofili, përdorte fëmijët për xhirime me pullë të kuqe Policia e Kosovës ka kapur një shtetas të huaj i cili dyshohet se përdorte fëmijë dhe minorenë për të ushtruar pornograf
Partneri ju kontrollon celularin? Mësoni arsyet që fshihen pas këtij veprimi (FOTO LAJM) Padyshim që një lidhje të jetë e shëndetshme duhet pikë së pari të formohet besim tek njëri-tjetri. Por ndodh që ndon
Ku është sot shqiponja që dikur ishte në shesh? Del fotoja e pahijshme Akoma nuk është zbehur plotësisht debati në lidhje me heqjen e shqiponjës e cila u vendos në afërsi të doganës së Tiranë
Fituan lotarinë marramendëse, por veprimi i këtij çifti habiti rrjetin Një çift që ka fituar në lotari një vlerë prej thuajse 15 milion stërlinash e ka fshehur biletën e tyre fituese për dy j
Pas Prishtinës edhe Vetëvendosja në Gjakovë ka një Albin Kurt Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet e 6 tetorit nga rezultatet e KQZ doli partia e parë me 25,49% të votave. E pas këti
Pas këtij propozimi në mes të pyllit, fshihet një histori ndryshe Një fotograf amerikan ka shkrepur foton perfekte në çastin perfekt. Gjatë kohës që bashkë me shokët e tij po vizitonin n
Mjekët: Kujdes nga pickimi i këtij insekti, shkakton alergji që merr jetë Mjekët kanë dhënë alarmin për të bërë kujdes nga pickimi i rriqrave, një lloj paraziti që jeton duke u ushqyer në gjakun
Tayna e fiksuar pas këtij detaji, e zbulon Instagrami i saj (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemra
Rama: Jam i gatshëm të takohem me opozitën përveç këtij 4 orëshi Kryeministri Edi Rama është shprehur i gatshëm të takohet me liderët e opozitës ditën apo natën përveç një 4 orëshi kur
Messi paralajmëron kundërshtarët: Rikthehem më i fortë! Lionel Messi ka dhënë një paralajmërim për të gjithë kundërshtarët e Barcelonës. Për herë të parë gjatë këtij sezoni
Dashuria e vërtetë akoma ekziston, kjo histori e këtij aktori e provon Ok nëse mendoni se historitë romantike te dashurisë kanë mbaruar gaboheni, sepse historia e këtij aktori do t’ju bëjë pë
Fjalë dashurie për gruan e ndjerë, kjo letër e këtij bashkëshorti do t'iu prekë zemrat Letrat e dashurisë janë gjithnjë emocionuese, por bëhen edhe më shumë kur njeriu i zemrës ka ndërruar jetë pasi dhimbja