999 rezultate për

ketĂ

Këta janë njerëzit më të çuditshëm në botë (FOTO LAJM) Bota është një vend i çuditshëm dhe i mrekullueshëm dhe ka edhe njerëz të pazakontë në të. Nga më të gjatit tek më t
Këta çifte njoftuan shtatzëninë në mënyrën më skandaloze (FOTO LAJM) Prindërit e ardhshëm në ditët e sotme po gjejnë mënyra nga më të ndryshme për ti treguar botës ardhjen në jetë të bebit.
Ahmet Shqari: Shakohoxha bĂ«rtet kot, kĂ«ta njerĂ«z edhe diplomat i kanĂ« false (VIDEO) E mbani mend Ahmet Shqarrin, radiokronistin e mirĂ«njohur pĂ«r disa dekada nĂ« emisionin “Nga njĂ«ra ndeshje nĂ« tjetrĂ«n?!
"Të fuqishëm, ngjyrë ulliri dhe me flamurin tonë": Mediat serbe zbulojnë foto të helikopterëve të marrë nga Rusia Rusia i dha Serbisë tre helikopterë Mi-17 pas një marrëveshjeje të arritur mes dy presidentëve Putin dhe Vuçic. Tre
U dënua me 4 vite burg, lirohet vëllai i Alketa Vejsiut Endrit Vejsiu, vëllai i prezantueses së njohur, Alketa Vejsiu, ka arritur të marrë lirinë një vit pas arrestimit në Lezh
Alketa Vejsiu thumbon publikisht VIP-at që munguan në eventin e saj Në një postim, ku shfaqen disa momente nga Class Fashion Show të filmuara nga fotografi Olsi Beçi, Alketa Vejsiu falende
EMRAT/ Këta janë 7 të ndaluarit gjatë super operacionit të RENEA-s në Vlorë Forcat Renea anë zhvilluar gjatë natës një super operacion në Vlorë, me qëllim kapjen e 10 personave me rrezikshmëri të
Pas kĂ«saj deklarate, a do ta shohim Alketa Vejsiun nĂ« aktrim? (FOTO LAJM) Disa ditĂ« mĂ« parĂ«, moderatorja e njohur Alketa Vejsiu shĂ«noi njĂ« tjetĂ«r sukses me sfilatĂ«n e ‘Class’, e cila bĂ«ri bashkĂ«
ZYRTARE: Ylli i Malit të Zi mungon përballë Kosovës Përveq që Kosova ka lojtar mjaftë kualitativ, Mali i zi në ndeshjen e sotme do ta ketë edhe një problem tjetër. Atyre
"Jetë në kitarë", rrëfimi i Françesk Radit: Këta janë kolegët që më internuan, si filloi sulmi Në Festivalin e 11-të të Këngës në RTSH, të piketuar nga udhëheqësi i asaj kohe si një nga bërthamat e reja që po përhap
Nuk i bĂ«n syri tĂ«rr, kĂ«ta VIP-a treguan guximin e pozuan krah “bishave” tĂ« xhunglĂ«s (FOTO LAJM) LamĂ« pas sezonin e verĂ«s dhe postimet e VIP-ave nga destinacionet mĂ« tĂ« largĂ«ta kanĂ« mbetur akoma tĂ« freskĂ«ta nĂ« memorie
Këta janë golashënuesit më të mirë në top 5 kampionatet kryesore, mungon CR7 me Messin Tashmë janë luajtur tetë javë në kampionatet e mëdha europiane. Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga dhe Lig
Sara u bë nënë për herë të dytë, Alketës nuk mund t'i shpëtonte ky detaj (FOTO LAJM) Sara Hoxha është bërë nënë për herë të dytë dhe lajmin e bukur e bëri të ditur vetë ajo me një foto ku shfaqet me bebush
EMRAT/ Me shumë mundësi këta do të jenë deputetët e LDK-së në Kuvend Nga rezultatet preliminare të Komisioni Qendror të Zgjedhjeve Lidhja Demokratike e Kosovës ka fituar me 24.82 për qind t
Shkaktuan trazira dhe pĂ«rleshje, pranga 31 tifozĂ«ve anglezĂ« nĂ« PragĂ« (VIDEO) Anglia luajti mbrĂ«mjen e kaluar nĂ« transfertĂ« ndaj ÇekisĂ«, ku pĂ«r kĂ«tĂ« pĂ«rballje kishin udhĂ«tuar shumĂ« tifozĂ« nga ishull
Qëllohet me raketa tankeri iranian, frikë për përplasje me Arabinë Saudite Një tanker nafte iranian është goditur me raketa teksa po lundronte në detin e Kuq duke shkaktuar zjarr të madh në të.
Këta janë lojtarët që Pioli vlerëson shumë te Milani Stefano Pioli është emëruar trajner i Milanit pas një starti katastrof nga Marco Giampaolo. Ai sot nënshkroi kontratë
Të përbashkëtat dhe dallimet e LVV-së dhe LDK-së në planin ekonomik Programet ekonomike të dy partive me më së shumti vota në zgjedhjet e parakohshme parlamentare, Lëvizja Vetëvendosje (LV
Kroketa me patate dhe peshk pĂ«r njĂ« darkĂ« tĂ« lehtĂ« dhe tĂ« shĂ«ndetshme PËRBËRËSIT: 4-5 patate, 300-400 g peshk shpatĂ«, 3-4 thelpinj hudhra, njĂ« tufĂ« e vogĂ«l majdanoz, njĂ« tufĂ« e vogĂ«l trumzĂ«,
Ka edhe kështu, Kejvina ngatërron rrugën dhe përfundon në shkup (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka ngatërruar rrugën dhe në vend që të kthehej nga Prishtina në Tiranë, ka përfunduar në Shkup. Këtë mod