999 rezultate për

kessie

Arsenali synon dy yjet e Serisë A Arsenal nuk i ndahet tregut italian dhe sipas të përditshmes britanike “The Sun”, londinezët kanë piketuar dy blerje për
ZYRTARE: Milani mer vendimin për Biglian dhe Kessie Milani përpos humbjes në derbi u përball edhe me një situatë aspak të zakonshme mes 2 lojtërave të skuadrës. Kessie
Sherri Biglia-Kessie, Leonardo shërtheu në dhomën e zhveshjes Sipas raporteve të "Corriere dello Sport", referuar ndeshjes Milan-Inter, Leonardo ishte i zemëruar sidomos për grindjen
U kacafytën në stol por Kessie dhe Biglia i kërkojnë falje njëri tjetrit (VIDEO) Mes 22-vjeçarit nga Bregu i Fildishtë, Kessie, dhe argjentinasit 33-vjeçar Biglia u desh të ndërhynin shokët e skuadrës,
Gattuso: Kjo është gjëja që më irritoi me shumë se sa humbjen Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso në një deklaratë për mediat menjëherë pas ndeshjes me Interin ka deklaruar se nuk ës
Lukas Biglia mer përsipër fajin në sherrin me Kessie Lukas Biglia është ai që merr fajin përsipër pas përplasjes me Frenk Kessie. Ajo që ndodhi pas zëvendësimit të lojtarit
Gattuso: Kessie-Biglia, humbja më e shëmtuar për mua Trajneri i Milan-it, Gennaro Gattuso, ka folur për "Sky Sport" në përfundim të ndeshjes së humbur kundër Inter-it. P
Plas sherri mes lojtarëve të Milanit (VIDEO) Pas zëvendësimit të Franck Kessie në minutën e 69’, në stolin e Milan ka ndodhur një rrëmujë e vogël. Mesa duket ka
Tottenham dërgon agjentë në Bergamo për të ndjekur Kessie dhe Suson Do të ketë një emisar të Tottenham, sonte në stadiumin e Atalantës, për të vëzhguar në veçanti Franck Kessie dhe Jesus S
Përdori gjuhë ofenduese ndaj arbitrit, dënohet Gattuso Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso është dënuar me një ndeshje për shkak të sjelljeve të tij agresive gjatë ndeshjes së
Dy klubet angleze duan mesfushorin e Milanit Franck Kessie ka përfunduar në radarin e dy klubeve të njohura angleze, Chelsea dhe Tottenham Hotspur. Sipas Tuttomer
Milan përmbys rezultatin ndaj Parma-s (VIDEO) Milani ka arritur të kalojë në epërsi 2-1 në ndeshjen ndaj Parmës. Golin e avantazhit e ka shwnuar Franck Kessie, i c
Gattuso e ofendon live, Kessie nuk përmbahet (VIDEO) Pas përfundimit të takimit mes Milanit dhe Genoas, Gattuso doli në një lidhje live ku ofendoi mesfushorin Kessie duke e
"Bisha" Kessié tejkalon Pirlon, shkruan histori te Milani 20-vjeçari, Franck Kessié sezonin e kaluar sipas “Tuttosport” ka thyer një rekord mjaftë të rëndësishëm. Bëhet fjalë
Milan-Roma, shënohet gol në fundin e pjesës së parë (VIDEO) Milani e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë falë golit të shënuar nga Kessie në minutën e 40. Ndeshja nuk ka pasur
Atletico Madrid hidhet në sulm për mesfushorin e Milanit Projekti i ri i Elliottit në Milano ka një filozofi shumë të qartë: ta sjellë klubin përsëri në nivelet më të larta, duk
"Milani mposht Juventusin 2-0" Mesfushori i Milanit, Franck Kessie ka parashikuar derbin kundër Juventusit. Sipas milanistit ndeshja përfundoi 2-0 në f
Formacionet zyrtare: Milan - Arsenal Milan pret sot anglezët e Arsenalit për sfidën e parë të 1/8 e UEFA Europa League në një takim që do të jetë mjfatë inte
Talenti i Milanit kërkon të largohet Mesfushori i Milanit, Franck Kessie ka thënë se ëndërron të luajë për skuadrën angleze, Manchester United Franck Kess
Kessie përmbys Cagliarin dhe i dhuron fitoren Milanit në Sardegna Arena (VIDEO) Milani ka fituar sot me një përmbysje spektakolare ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Vendasit shënonin golin e ava