999 rezultate për

kessie

Arsenali ofertë Milanit për Kessie Arsenali e ka bërë edhe një tentim tjetër për ta transferuar mesfushorin e Milanit, Franck Kessien, gjatë këtij afati ka
Ibrahimovic menjëherë titullar te Milani Zlatan Ibrahimovic pasi u transferua te Milani nuk humbi kohë dhe filloi të luaj me skuadrën italiane. Ai luajti në f
Milani shet Kessie për 30 milionë euro Gjatë merkatos së janarit, Milani mund të heq dorë nga Franck Kessi. Sipas portalit italian, “Calciomercato”, “Rosson
Kessie zyrtarisht në shitje Në listën e klubeve që kërkojnë shërbimet e mesfushorit Franck Kessie është shtuar dhe Monaco. 22-vjeçari do të largohet
Jashtë forme dhe pa pikë dëshire, Milan ndëshkon Kessie Do të jetë i gatshëm për ekipin kombëtar të Bregut të Fildishtë, por nuk është për Milanin. Forma jo e mirë është shp
Lihet jashtë për ndeshjen me Juventusin, Kessie mund të largohet nga Milani për 35 milion euro Franck Kessie u la jashtë skuadrës së Milanit që do të përballet me Juventusin sonte në Allianz dhe ai besohet se është
Arrihet marrëveshja, Kessie vetëm një hap larg gjigandit francez Milani dhe Monaco kanë gjetur gjuhën e përbashkët për transferimin në kampionatin francez të mesfushorit nga Bregu i Fil
Kessie thotë se është gati të "plaket" tek Milani Franck Kessie nuk kërkon që të largohet nga Milani, të paktën edhe për sezonin e ardhshëm. Edhe pse klubi kuqezi ngri
Gjesti i shëmtuar i dyshes Bakayoko-Kessie ndaj Acerbit, merret vendimi Asnjë provë televizive për Kessie dhe Bakayoko, që në fund kanë ngritur fanellën e Acerbit gjatë festimeve poshtë tribun
Penalltia i jep avantazhin Milanit përballë Lazio-s (VIDEO) Uduk se kjo sfidë do të mbyllej me rezultatin e bardhë 0-0 por vetëm 10 minuta nga fundi vendasit fitojnë një penallti e
Ylli i Tottenhamit shihet si pasuesi i Kessie te Milani Mesfushori Franck Kessie me shumë mundësi do ti thotë lamtumirë Milanit në fund të sezonit, teksa Tottenham Arsenal, Che
Leonardo: Gjesti i Kessie u pa nga gjithë ndaj edhe nuk lozi, rasti Piatek ishte penallti Leonardo ka folur për DAZN pas humbjes së Milan ndaj Sampdoria-s. Kessie në stol – "Gjesti i tij u pa nga të gjithë
Kessie kthehet në Milano, drejtuesit e klubit i dorëzojnë faturën e sherrit Mesfushori i Milanit Frank Kessie është kthyer në Itali pas ndeshjeve kualifikuese për Kupën e Afrikës me kombëtaren e B
Sherri me Biglia-n, Kessie mendon largimin nga Milani Mosmarrëveshja me Biglia-n mund të detyrojë Kessie të largohet nga Milani, shkruan Albeu.com "Tuttosport" raporton se
Arsenali synon dy yjet e Serisë A Arsenal nuk i ndahet tregut italian dhe sipas të përditshmes britanike “The Sun”, londinezët kanë piketuar dy blerje për
ZYRTARE: Milani mer vendimin për Biglian dhe Kessie Milani përpos humbjes në derbi u përball edhe me një situatë aspak të zakonshme mes 2 lojtërave të skuadrës. Kessie
Sherri Biglia-Kessie, Leonardo shërtheu në dhomën e zhveshjes Sipas raporteve të "Corriere dello Sport", referuar ndeshjes Milan-Inter, Leonardo ishte i zemëruar sidomos për grindjen
U kacafytën në stol por Kessie dhe Biglia i kërkojnë falje njëri tjetrit (VIDEO) Mes 22-vjeçarit nga Bregu i Fildishtë, Kessie, dhe argjentinasit 33-vjeçar Biglia u desh të ndërhynin shokët e skuadrës,
Gattuso: Kjo është gjëja që më irritoi me shumë se sa humbjen Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso në një deklaratë për mediat menjëherë pas ndeshjes me Interin ka deklaruar se nuk ës
Lukas Biglia mer përsipër fajin në sherrin me Kessie Lukas Biglia është ai që merr fajin përsipër pas përplasjes me Frenk Kessie. Ajo që ndodhi pas zëvendësimit të lojtarit