999 rezultate për

keshillit

Flet Kryemadhi: A do të vazhdojë opozita të jetë pjesë e Këshillit Politik Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar me anë të deklarate për mediat, lidhur me vendimin për ndryshimin e njëan
Çfarë ndodhi? Hajdari largohet nga mbledhja e Këshillit Politik pa dhënë shpjegime Përfaqësuesja e opozitës parlamentare, Rudina hajdari është larguar nga mbledhja e Këshillit Politik. Deputetja Hajda
Hajdari "shpërthen" ndaj përfaqësuesve të Këshillit Politik: Nuk është hera e parë që ndodh Anëtarja e opozitës parlamentare në Këshillin Politik, Rudina Hajdari, ka dërguar një e-mail në drejim të këshillit, ku
Zbardhet takimi i sotëm i Këshillit Politik, Opozita nuk heq dorë: Asnjë ndryshim! Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik për ditën e sotme. Burimet bëjnë me dije se gjatë 1 orë takim, Opozita ka
I dolën nga fjala Ramës, shtyhet mbledhja e Këshillit Politik Mbledhja e Këshillit Politik e thirrur nga Gjiknuri pritej të fillonte në orën 17:00, por do të fillojë në orën 17:30.
Gjiknuri konfirmon sërish takim me opozitën, çfarë pritet të miratohet Përfaqësuesi i mazhorancës, Damian Gjiknuri ka konfirmuar takimin ditën e sotme me përfaqësuesit e Këshillit Politik në
Dalin pamjet, kryebashkiaku i Matit ofendon keq anëtarin e këshillit: O legen! (VIDEO) Bashkitë e PS nuk gjejnë qetësi edhe pse kontrollojnë 100% të pushtetit vendor, pa opozitë dhe pa asnjë kundërshtar poli
Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, Hajdari: Të hapen 100 përqind listat! Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik për ditën e sotme e thirrur pas firmosje së marrëveshjes nga opozita parlamen
Nuk marrin fund lojërat politike, reagon opozita pas kërkesës së Ramës Opozita ka kërkuar që takimi i thërritur sot nga Damian Gjiknuri dhe Edi Rama në Këshillin Politik të shtyhet për nesër.
Rama thirrje Bashës: Mos bojkoto Këshillin Politik Ditën e djeshme opozita ra dakord që të firmoste votimin e marrëveshjes së arritur më 5 qershor mes të gjithë palëve pol
Lefter Maliqi "tall" Ramën pas dështimit të mbledhjes së Këshillit: Hiqe maskën o ditëzi! Pas dështimit të mbledhjes së Këshillit Politik, ka reaguar deputeti i opozitës Lefter Maliqi ka sulmuar kryeministrin R
Rama flet pas mbledhjes së Këshillit Politik: I duan të gjitha për vete Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas mbledhjes së gjatë të Këshillit Politik. Rama ka komentuar mbledhjen si dhe lar
Mbledhja e Këshillit Politik, çfarë i kërkon Rama opozitës Janë zbuluar detaje të reja nga mbledhja e këshillit politik për Reformën Zgjedhore. Burime për Fax News bëjnë me dije s
"Plas" sherri në mbledhjen e Këshillit Politik, Rama kërkon pushim Kryeministri Edi Rama ka kërkuar 5 minuta pushim në mbledhjen e Këshillit Politik e cila është shoqëruar me debate të fo
Zbulohen diskutimet brenda Këshillit Politik, çfarë thotë Gjiknuri për koalicionet Ka kaluar pothuajse një orë nga mbledhja e Këshillit Politik, ku i pranishëm për herë të parë është dhe kryeministri Edi
Rama vendoset në qendër të tavolinës të Këshillit Politik, Basha dhe Meta mungojnë Ka nisur mbledhja e Këshillit Politik në Pallatin e Kongreseve, për herë të parë do të jetë i pranishëm edhe kryeministr
Opozita i përgjigjet ftesës së Gjiknurit për mbledhjen e Këshillit Politik, por ka një kusht Përfaqësuesi socialist në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri më herët ftoi opozitën jashtëparlamentare për një takim të
Takim Rama-Basha? Zbulohet email-i i Gjiknurit Damian Gjiknuri ka ftuar anëtarët e Këshillit Politik në një mbledhje përgjatë ditës së hënë ose të martën, ku i pranish
Situatë e jashtëzakonshme? Hoti zbulon vendimin e Këshillit të Sigurisë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, pas takimit me Këshillin e Sigurisë ka thënë se do të ketë masa rigoroze gjatë di
Dialogu me Serbinë, Hoti nuk tregon emrat e Këshillit të ekspertëve Qeveria e Kosovës dhe Ambasada e Britanisë së Madhe në Prishtinë kanë nënshkruar sot një memorandum bashkëpunimi për emë