Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

keshilla

I shpëtoi jetën Angelinës, mjekja jep 6 këshilla Kjo lloj sëmundje prek pothuajse një në tetë femra, ndërsa aktorja e famshme Angelina Jolie, përmes mjekes së saj person
Këshillat e një hajduti do t’iu vlejnë shumë për të shpëtuar makinën tuaj Nesë do të dini se si mund të ruani makinën tuaj për të mos jua vjedhur nuk mund të jua tregoj më mirë se dikush që ka p
Mos ushtroni pa parë efekt, disa këshilla për në palestër Ushtrimet mund të përmirësojnë shëndetin tuaj, mirëpo vetëm nëse i bëni siç duhet. Disa ushtrime mund të jenë të rrez
10 këshilla për çiftet para se të shkojnë tek divorci (FOTO LAJM) Divorci është aq i zakonshëm në ditët e sotme, dhe kjo dhemb më fort po të shohim statistikat. Megjithatë, të gjithë
Po kërkoni një apartament? Disa këshilla se si të mos mashtroheni Mungesa e një tregu të mirëstruktruar imobiliar në Shqipëri dhe një baze ligjore të mirëfilltë që rregullon këtë treg bë
Daci: T'u vihet veshi këshillave të SHBA-ve Kryetari i Akademisë së Shkencave të Kosovës, Nexhat Daci e quan revolucionar vendimin e Qeverisë për taksë 100% ndaj pr
Shtatë këshilla për thonj të fortë Disa njerëz kanë fatin të kenë thonj të shëndetshëm dhe me shkëlqim pa ju dashur ndihma e estetistes. Ndërsa pjesa tj
Këshilla për bastexhinjtë: Si ta kaloni stresin e mbylljes së llotove Psikologët i cilësojnë pikat e basteve si vatra të degradimit të familjes dhe shoqërisë. Sipas tyre, mbyllja e këtyr
Këshilla të arta, si ta nisni mbarë vitin 2019 Fundi i vitit nënkupton përfundimin e një kapitulli dhe ofron mundësinë e fillimit të një kapitulli të ri më mirë të pla
Këshilla e babait që i vranë serbët 4 djem (FOTO LAJM) Deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka vizituar së fundi babain e katër dëshmorëve, Sheremet Sejdiun nga Qire
Protesta nuk ndalet, Këshillat Studentorë japin njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Prej dy javësh studentët kanë bojkotuar mësimin dhe kanë dalë në protestsë për të kërkuar plotësimin e 8 pikave që ata i
Wenger i jep disa këshilla Zidane Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka këshilluar bashkëkombësin e tij, Zinedine Zidane, ta marrë drejtimin e ndonj
10 keshilla praktike për të mësuar një gjuhë të huaj 1.Qëllimi Mund të tingëlloje shumë banale por nëse qartësohet qëllimi se pse dëshirojmë të mësojmë gjuhën e huaj nuk
Balla konfirmon Veliajn si kandidat të socialistëve për Tiranën Kryetari i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla është i bindur se kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj do
Mourinho ka disa këshilla për Pogban Trajneri Jose Mourinho i ka bërë thirrje mesfushorit francez të skuadrës së tij, Paul Pogba, që të luftojë për fanellën
Kurrë mos u helmoni me këto këshilla Për të mbrojtur shëndetin tonë, është mirë të respektojmë disa rregulla sa i përket mbajtjes dhe përdorimit të ushqimeve
Këshilla e rëndësishme për Llotarinë Amerikane, pyetjen 6 lëreni pa plotësuar Edhe pak ditë kanë mbetur nga mbyllja e afatit të aplikimit për lotarinë amerikan. Pikërisht për këtë arsye Ambasada
Ambasada Amerikane bën thirrje: Mos harroni 5 këshillat për Lotarinë (VIDEO) Ambasada Amerikane ka dale sot me nje tjeter njoftim te rendesishem per te gjithe ata qe duan te aplikojne per lotarine
6 këshilla nga mjekët për t’i shpëtuar kancerit Kjo lloj sëmundje prek pothuajse një në tetë femra, ndërsa aktorja e famshme Angelina Jolie, përmes mjekes së saj person
Brad Pitt si asnjëherë për Angelinën: Humba thesarin tim! Brad Pitt, një nga aktorët më të dashur e më simpatik në të gjithë botën ka dhënë disa këshilla për martesën. Pas hu