999 rezultate për

kesh

Merimangat të dobishme? Ekspertët këshillojnë pse nuk duhet t’i vrasim Ju ndoshta nuk jeni në dijeni që këto krijesa ju kanë shpëtuar shumë herë nga sëmundjeve infektive. Besohet gjerësish
DETAJE/ Autori i tragjedisë në Mat kishte pirë alkool, si bashkëshortja i fshehu armën Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja tragjike në Mat. Tre persona të familjes Dakuci në Xibër të Klosit humb
Klopp zgjedh të jetojë në shtëpinë e Bregdan Rodgers Klopp e ka marrë me qera një shtëpi afër Liverpoolit kurse pronar i shtëpisë është Brendan Rodgers. Rodgersi ka tregu
Gabimet gjatë dietës që ju çojnë në dështim Kohëve të fundit, obeziteti apo mbipesha është kthyer në një nga problemet më shqetësuese për shoqërinë. Sipas qendrës p
Gent Cakaj: Finlanda, vendim pozitiv për Shqipërinë në tetor “Finlanda është mbështetëse për një vendim pozitiv për Shqipërinë në tetor dhe po angazhohet drejtpërdrejtë në punën për
Dhunë ndaj bashkëshortes, policit dhe shkelje të qarkullimit rrugor: Procedohen 8 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka proceduar 8 persona të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Prej tyre, 3 janë arrestuar
U tha se ai e hoqi nga "Portokalli", Delinda Disha merr bashkëshortin në "Klanifornia" (FOTO LAJM) Aktorja e famshme e “Portokallisë”, që të gjithë e njohëm si “Miss Dhoqina nga Patosi”, Delinda Disha, këtë sezon të ri
Haradinaj: Kështu kthehet Kosova prapa më 6 tetor I nominuari i koalicionit AAK-PSD për kryeministër, Ramush Haradinaj, ka takuar sonte qytetarët e Lipjanit. Në tubimi
Pa sherr s'ka dashuri, çiftet VIP shqiptarë që kanë pranuar publikisht se vetëm zihen (FOTO LAJM) S’mund të mos flasim për zënka kur flasim mbi dashurinë, sepse ato sidoqoftë janë të pashmangshme dhe ndonjëhere paksa t
Mbusheshin stadiumet: Kështu bëhej fushata fill pas luftës (VIDEO) Që nga paslufta në Kosovë janë mbajtur shtatë palë zgjedhje parlamentare. Që nga viti 2001, kur u mbajtën zgjedhjet e
Si rrallëherë Rudina flet për jetën private: Sakrifica e bashkëshortit për vajzën (FOTO LAJM) Ditën e sotme, gjatë transmetimit të emisionit të saj të pasdites, moderatorja Rudina Magjistari ka zbuluar dhe një info
Maliqi i përvishet Elisa Spiropalit: Flet kështu se të bëri Rama ministre Ministrja Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u përfshi në një debat me deputetin Lefter Mal
Fjalë dashurie për gruan e ndjerë, kjo letër e këtij bashkëshorti do t'iu prekë zemrat Letrat e dashurisë janë gjithnjë emocionuese, por bëhen edhe më shumë kur njeriu i zemrës ka ndërruar jetë pasi dhimbja
Të guxosh për t’u dukur bukur, VIP-at ju tregojnë si të visheni nga koka te këmbët me lëkurë (FOTO LAJM) Të vishesh e gjitha me lëkurë është një nga trendet që po prezantojnë së fundmi vajzat e njohura të ekranit. Gjatë se
Dukeshin shumë paqësorë, por çifti i të moshuarve fshihte një sekret të errët (FOTO LAJM) Një çift të moshuarit janë dënuar me 8 vite burg nga gjykata në Portugali pasi akuzohen për trafik te lëndëve narkotike.
PAMJET/ Kështu e godet burri i ministres Shahini zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje (VIDEO) Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj para 2 javëve sulmoi fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendos
E vërteta e divorcit, ç'po bën burri i Rudina Dembacajt për të shpëtuar martesën (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media është përfolur se aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesë
Me 8 klasë shkollë: Kush është kandidati për Këshillin Bashkiak të Tiranës, që fshehu kokainën në organin gjenital Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës. 36-vjeçari me iniciale Sh. K., lindur në Dibër dhe banues në Ti
Panik për yllin e Realit, i grabisin shtëpinë gjatë kohës që luante në derbi Reali i Madridit, me barazimin që mori në “Wanda Metropolitano” në derbin me Atleticos. U ngjit në krye të La Ligas, por
Nga ekzekutimet te trafiqet, vajzat VIP që patën partnerë problematikë (FOTO LAJM) Duket se fatkeqësisht në Shqipëri, vajzat shqiptare të njohura në ekran kanë lidhje me njerëz të botës së krimit. Siguri