999 rezultate për

kesh

10 këshilla të thjeshta për të rënë në peshë 1. Preferoni t’i hani frutat në vend që t’i pini në formë lëngu. Kjo pasi do të përfitoni më shumë vlera ushqimore duke
Para dhe pas fasetave të dhëmbëve, si dukeshin VIP-at shqiptar (FOTO LAJM) Është e qartë se dhëmbët kanë një rol mjaftë të rëndësishëm në paraqitjen fizike. Një buzëqeshje e mirë cilësohet si
Me bikini majë motorrit, Adelina Tahiri shijon pushimet me bashkëshortin (FOTO LAJM) Adelina Tahiri u përfol shumë në fillim të lidhjes me bossin maqedonas për arsye rraciste dhe diferencës së moshës. Tahi
Ahmeti flet për takimin me Mustafën Kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti është takuar sot me kryetarin e LDK-së Isa Mustafa me ftesë të këtij të fundit. Shpe
Jashtë ka përplasje, Tom Doshi mbikëqyr punimet e konstituimit të këshillit bashkiak të Shkodrës Ndërkohë që protestuesit e opozitës po manifestojnë dhe përplasen me policinë para bibliotekës së Universitetit ku po mb
Përse furça e dhëmbëve duhet lagur para se të vendoset pasta Higjiena dentare është shumë e rëndësishme për shëndetin e një njeriu. Jo më kot thonë se sëmundjet nisin nga dhëmbët.
Sot konstituimi i këshillit bashkiak Shkodër, PD proteston Në ambientet e Rektoratit në Shkodër sot pritet të bëhet konstituimi i Këshillit Bashkiak. Mbledhja ka në rend ditë 3
Protesta e PD në Shkodër, policia "rrethon" institucionet Pas njoftimit se Partia Demokratike e Shkodrës do të zhvillojë një protestën mesditën e së hënës, pikërisht në atë orë,
Yjet e futbollit, shtëpitë si kështjella dhe kopshte me kondicioner, sa kanë kushtuar (FOTO LAJM) Shtëpia e Gary Neville është padyshim një nga më të veçantat e para ndonjëherë. Shtëpia ka formë luleje, e mimeti
4 këshilla për të nisur ditën me energji Fatkeqësisht për shumë njerëz është e vështirë të gjendet energjia dhe motivimi për ditën herët në mëngjes. Megjith
Dy shqiptarë arratisen nga burgu grek, kështu u zbulua se mungonin Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu i Kasandrës në Greqi. Njëri prej shqiptarëve kishte marrë leje dhe nuk u kthye më.
Konstituimi i bashkisë Shkodër, PD: Të hënën fillojmë me protesta Teksa ditën e hënë pritet të konstituimi i këshillit bashkiak në Shkodër, Partia Demokatike ka paralajmëruar rikthimin e
Të hënën, mbledhja për konstituimin e këshillit bashkiak: Çfarë pritet të ndodhë në Shkodër Prefekti i Shkodrës, Çesk Millja ka thirrur të hënën mbledhjen për konstituimin e këshillit bashkiak të bashkisë Shkodër
Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse hani vetëm një herë në ditë Rrëfim: Kam provuar dietën më esktreme dhe kjo është ajo që më ndodhi Gjithmonë kam pasur problem në kontrollimin e
Këshilltarja e Haradinajt mallkon burrin që ia mori nënës së saj Disa ditë pas vdekjes tragjike që ndodhi në Prizren, Diellza Hoti, këshilltarja e Ramush Haradinajt ka bërë një shkrim p
Në pritje të ëmbël, bashkëshortja e Gaz Pajës shkëlqen nga nuri i shtatzënisë (FOTO LAJM) Në qershor të këtij viti, aktori i njohur i humorit, Gaz Paja, u kurorëzua me martesë me partneren e tij, Ira Seferin.
Klopp bën krahasimin e çuditshëm për portierin Adrian Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka krahasuar Adrianin me Balboan pasi që priti penalltin kundër Chelsea në Super
Bashkëshorti i ëndrrave! Ja ç’bën Jakub kur e ka larg Afërditën (FOTO LAJM) Një vit më parë, modelja Afërdita Dreshaj u kurorëzua me martesë me sportistin çek jakub Kindl, me një ceremoni madhësht
Mësohet shkaku i vdekjes së Gjergj Xhuvanit, si u informua bashkëshortja për lajmin e hidhur Gjatë mesditës së sotme ndërroi jetë në moshën 56 vjeçare regjisori i njohur Gjergj Xhuvani, i cili vuante prej diabetit
RAPORTI/ Burrat vrasin bashkëshortet, Shqipëria zë vendin e parë në Europë Shqipëria është vendi me nivelin më të lartë të vrasjeve nga partnerët intimë në Europë. Të dhënat janë publikuar nga Zy