999 rezultate për

kesaj

Haradinaj sulmon Albin Kurtin: Mashtrues, beson në komunizëm Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar në Debat Plus të RTV Dukagjinit ku ka folur gjerësisht për zhvil
Ditë të ngrohta dhe me diell, si do të jetë moti gjatë kësaj jave (FOTO LAJM) Java do të jetë me diell dhe me temperatura konstante. Ky është parashikimi që bën Shërbimi Meteorologjik për javën ku s
Aksesorët e flokëve më trendi të kësaj vjeshte (FOTO LAJM) Muaji i modës ka përfunduar dhe na ka lënë ‘trashëgim’ tendencat më të mira të veshjeve dhe aksesorëve për pranverën e a
Mos blini më online, çfarë i ndodhi kësaj gruaje të frikëson Cailey Fiesel, e cila jeton në Manhattan bleu në dyqan një fustan të zi për 40 dollarë. Disa javë me vonë ajo e veshi at
Besojeni ose jo, kësaj fytyre të bukur shqiptare doktori i tha të bëjë operacion hundën Agnesa Vuthajt — Miss World Albania 2004, Miss Universe Albania, bukuri natyrale — dikur i thanë se duhet të bëjë hundën
E mbani mend vajzën e Zhades? Është rritur dhe është bërë një yll (FOTO LAJM) Kanë kaluar 15 vite që nga transmetimi i një prej telenovelave më të ndjekura në Shqipëri "Kloni", me personazhe kryesor
Farat e kungullit për trajtimin e gjëndrave tiroide Problemet apo sëmundjet e gjëndrave tiroide i prekin një në dhjetë njerëz. Këta probleme, nëse nuk trajtohen në kohën dh
Pas kësaj deklarate, a do ta shohim Alketa Vejsiun në aktrim? (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, moderatorja e njohur Alketa Vejsiu shënoi një tjetër sukses me sfilatën e ‘Class’, e cila bëri bashkë
Letra sekrete e Enverit:Si mund t'ua marrim trashëgimtarëve pasurinë Dashnor Kaloçi/ Publikohet dokumenti me siglën “Tepër Sekret të vitit 1962, ku kryetari i Shoqërisë Komisionare, Vangje
Kishte fshehur mbi 41 mijë euro në çantë dhe trup, procedohet fierakja Një 46 vjeçare është proceduar penalisht për mosdeklarim të të hollave në kufi. Gjatë kontrollit në vijën e dytë kësa
Maskë me lëng portokalli për një fytyrë që rrezaton nga mirëqienia Kur mendojmë për portokallet dhe vitaminën C, automatikisht mendojmë edhe për bukurinë. Në këtë artikull do të mësoni si
Paralajmërohet dështimi i katërt i Kosovës në rrugën drejt Interpolit Edhe një javë ka mbetur deri në kohën kur Kosova për herë të katërt do të tentojë që t’i marrë votat e mjaftueshme për t
"Ups, më kapen kamerat", tërbim dhe buzëqeshje nga gruaja e futbollistit (VIDEO) Pasi fitoi derbin kundër Wislës me golin e rumunit Sergiu Hanca, Cracovia u ndal të dielën në shtëpi nga Gornik. Ndeshja
Shqiptari kap gruan duke e tradhëtuar me kushëririn, gjen mënyrën më të dhimbshme për të marrë hak Tradhtia e gruas kishte bërë që të niste gjithcka ka ndodhur deri më sot. Një vit e gjashtë muaj kërcënime dhe dhunë.
Trendi më i rëndësishëm i kësaj vjeshte nuk kushton më shumë se 1000 lek (FOTO LAJM) Nuk ka absolutisht asnjë veshje më thelbësore, që gjithmonë është lënë në hije, sesa çorapet. Sigurisht, ato nuk janë
Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 5 tetor E shtunë 5 tetor 2019, parashikimi i yjeve sipas Paolo Fox Dashi Gjatë kësaj fundjave duhet të bëni kujdes në rapo
Giampaolo: Të largohem nga Milani? Kurrë! Unë nuk dorëzohem Duhet të gjejmë një zgjidhje për të lënë pas këtë krizën. Të largohem? Kurrë, kush ikën do të thotë që është dorëzuar”.
"Pas kësaj fshihet Rama", Neritan Liçaj rrëfen si po e heqin nga puna Aktori i njohur, Neritan Liçaj iftuar në emisionin “Dita jonë” ka konfirmuar se po i përgatiten letrat për ta hequr nga
Të fiksuar pas kësaj poze, VIP-at shqiptarë që realizuan foton perfekte në Paris (FOTO LAJM) Nëse keni një llogari në rrjetin social Instagram, me siguri do ta keni vënë re që VIP-at shqiptarë kanë një pozë në Par
Kokat e shtetit shqiptar i përkasin më së shumti kësaj shenje horoskopi (FOTO LAJM) Nuk është çudi që shteti shqiptar, që prej krijimit të tij në 1912-n, është drejtuar përgjithësisht nga figura që i përk