999 rezultate për

kerri

Festoi e vetme 88-vjetorin, videoja e gjyshes që i këndon vetes prek botën (VIDEO) "Kur i thashë gjyshes se tani është bërë një yll, ajo mu përgjigj unë nuk jam yll por jam Galaktikë. Ajo e do vëmendjen
Të jesh vajza e një vrasësi serial Në 2005- n, Kerri Rawson dëgjoi një trokitje në derën e apartamentit të saj. Nxitoi për ta hapur, e hapi dhe në anën tje
E pabesueshme! Modelja braktis kimioterapinë, e zëvendëson me kanabis Kerri Parker, e cila është një modele e njohur e "PlayBoy", para katër vitesh u prek nga një tumor në tru, por që u hoq
"Kërriç, vilën e satëme" Mustafa Nano flet për shpërthimin ndaj ish-ministrit "Nuk është se jam krenar për këto shpërthime mirëpo u ndodha përballë një shpifje edhe shpërtheva..." Kështu është ju
"Vilën e satëme, kërriç, idiot", dalin pamjet e sherrit në Opinion (VIDEO) Të ftuar në studion e "Opinion", analisti Mustafa Nano dhe këshilltari ligjor i PD, Gazmend Bardhi kanë përfunduar në nj
"Kërriç, idiot me gjyslyke", Mustafa Nano pendohet dhe kërkon falje publike Një debat shumë i ashpër ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në Opinion ku mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, kës
Dominiku shkatërrohet nga uragani "Maria" (VIDEO) Uragani Maria ka shkatërruar Dominikun duke lënë pas dëme të mëdha. Lajmi është bërë i ditur nga vetë kryeministri
Kush janë Elsoni dhe Florenci, dy peshkatarët e mbytur sot në Vjosë (FOTO LAJM) Elson Kërri dhe Florenc Doko janë dy peshkatarët, të cilët u gjetën të mbytur në grykëderdhjen e lumit Vjosë, ndërsa kis
Xhon Kerry nuk ka hequr ende dorë nga Siria Sekretari amerikan i SHBA-së, XHon Kerri, ka deklaruar se nuk ka hequr dorë nga Siria dhe nga plani i paqes, pavarësisht
"Barbarët, në krye kërriçi" (VIDEO) Socialisti Erion Braçe, përmes një video të shkurtër të postuar në Instagram, ka publikuar pamje nga protesta e sotme.
Çfarë mesazhi do sjellë Kerri në Tiranë? Nga Blendi Fevziu – Xhon Kerri pritet te zbrese neser ne Tirane ne nje vizite qe zgjat as me shume dhe as me pak se s
Djali i Berishës ofendon Ballën: Rama të kthejë kërriçin në Librazhd Pas ngacmimit të deputetit Taulant Balla, i cili në një replikë dje në Kuvend me ish kryeministrin i ka thënë “i thuaj S
Kerri: Refuzimi i Shqipërisë nuk e ngadalëson procesin Sekretari amerikan i Shtetit, Xhon Kerri reagoi dje për ndaj refuzimit të disa shteteve, mes të cilave dhe Shqipëria për
Aksident me pasojë plagosjen e 5 personave në Berat Pesë persona janë plagosur sot si pasojë e një aksidenti rrugor në rrugën nacionale Berat-Lushnjë. Mësohet se në vendin
Koleksion me gjësende të 21 të dashurvre Kerri Dobson nga Britania e Madhe, ka bërë një koleksion të gjësendeve nga secili mashkull me të cilin ka fjetur deri më
PS kërkon pavlefshmëri të “masakrës elektorale” Deputeti Partisë Socialiste Blendi Klosi u shpreh se PS-ja do t’i kërkojë Kolegjit Zgjedhor pavlefshmërinë e plotë të “m