999 rezultate për

kerr

"Pa kokërr leku në xhep", Ariel e uron Anxhelinën me momentet më të vështira të fillimit (VIDEO) Anxhelina Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen dhe urimin më të veçantë e ka marrë nga miku i saj më i ngushtë grimieri, A
Me të njëjtin xhup dhe i kërrusur, Rama me strategji në pikë të mëngjesit Mëngjesin e sotëm, Kryeministri Rama konfirmoi pjesëmarrjen e tij në mbledhjen e organizuar nga Presidenti i vendit Ilir
Tërmeti "shkërrmoq" shtëpinë në Bubq, shpëton për mrekulli çifti Dy persona burrë e grua kanë shpëtuar për mrekulli pasi tërmeti i fuqishëm u ka shembur totalisht shtëpinë, në fshatin B
Makinat u shkërrmoqën, identifikohet shqiptari që humbi jetën në Itali Një tjetër shqiptar ka humbur jetën për shkak të aksidenteve rrugore, por këtë herë në Itali. Bëhet fjalë për 26-vjec
"Shkërrmoqet" Marseille, PSG 'poker' golash në 45 minutat e para (VIDEO) PSG është duke shkatërruar Marseille në 'Parc des Princes'. Fillimisht për vendasit e hapi serinë e golave Mauro Ica
Liverpool 'shkërrmoq' Genkun (VIDEO) Liverpooli ka marrë tri pikë shumë të rëndësishme në udhëtim në Belgjikë. Kampionët në fuqi kanë mposhtur Genkun me r
Nënë për herë të tretë, Miranda Kerr zbulon emrin që zgjodhi për bebushin e saj (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë më parë, modelja e njohur Miranda Kerr solli në jetë fëmijën e saj të tretë. Ajo dhe partneri, Evan S
Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Miranda Kerr bëhet nënë për herë të tretë (FOTO LAJM) Modelja e njohur Miranda Kerr ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë me bashkëshortin Evan Spiegel, një nga themeluesi
“Kokërr krimineli”, kush është gjyqtari për të cilin foli Rama (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sot ashpër gjykatësit e prokurorët, të cilët sipas tij kanë ngritur një grup të quajtur
Pse duhet ta mbani një kokërr hudhër nën jastëk Nëse vendosni një hudhër nën jastëk gjatë natës kur flini atëherë, do t’I keni këto përfitime: Mbanë larg mushkonjat
Pse duhet ta mbani një kokërr hudhër nën jastëk Nëse vendosni një hudhër nën jastëk gjatë natës kur flini atëherë, do t’I keni këto përfitime: Mbanë larg mushkonjat
Shkërrmoqet banda shqiptaro-kosovare e hajdutëve në Spanjë, 7 në pranga Garda Civile në Spanjë ka shkatërruar një bandë grabitësish e përbërë nga shqiptarët të Shqipërisë dhe Kosovës duke arre
Bayern Munchen "shkërrmoq" Tottenhamin në Londër (VIDEO) Bayern Munchen ka mposhtur Tottenhamin me rezultat 2-7 në Londër në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Lig
Shpresat kuqezi "shkërrmoqen" nga Austria Vazhdojnë paraqitjet e dobëta të kombëtares U-21 të Shqipërisë në eliminatoret e kampionatit europian të vitit 2021.
Të drejtosh shpinën e kërrusur vetëm me goditje, ky doktor meriton “Nobel” Kjo histori është e jashtëzakonshme! Djali që shihni në videon e mëposhtme quhet Mun. Ai nuk ndjente asgjë në njër
Hapi kutinë me fasule të pjekura, gjeti vetëm një kokërr brenda (FOTO LAJM) Një klient është shokuar kur ka hapur një kuti me fasule të cilat i kishte blerë në market. Steve Smith shpresoi të h
Pollo: Rama i fali mikut të tij 41% të "Air Albania" pa kokërr leku (FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD, Genc Pollo ka akuzuar kryeministrin Rama se i ka falur mikut të tij 41% të aksioneve të shtetit tek "
Ditët e nxehta të verës kanë nevojë për këto këshilla Mungesa e apetitit, shumë pak gjumë, ndjenja të plogështisë – shpeshherë temperaturat e larta nuk na shkojnë përshtati.
Një dorë në bakllava një dorë në revani! Rudina Hajdari i hakërrehet Bashës Kryetarja e Grupit Parlamentar të PD-së në Kuvend, Rudina Hajdari ka reaguar ashpër ndaj vendimit të demokratëve dhe LSI
Qeros me mjekërr, kush e përdori për herë të parë sekretin e maskës së Admir Muratajt (FOTO LAJM) Grabitja e djeshme në Rinas është një skenar i denjë për një film të Hollywood-it, ndërsa intrigën ia shtoi edhe "qerosi