999 rezultate për

kerkuar

"Haradinaj ka kërkuar që votimi për Kosovën në INTERPOL të shtyhet" Zyra e kryeministrit në detyrë ka konfirmuar se Ramush Haradinaj ka kërkuar shtyrjen e votimit për pranimin e Kosovës në
Manaj: Ishte gol i kërkuar, shpresoj që Reja të rinovojë Në një intervistë për "Supersport", Rei Manaj u shpreh se goli i shënuar e bën të ndihet mirë por shton se do të kishte
Burri i Marsidës interesohet nga Gjermania për vrasjen e ish-të dashurit të saj Nga ngjarja e rëndë ditën e sotme në Kavajë, mbeti i vdekur Dritan Hoxholli, ndërsa u plagos polici B.Toci. Policia
Pjesë e bandës së heroinës, kapet i shumëkërkuari i dënuar me 18 vite burg Finalizimi i operacionit të koduar “Dërmënas” ka vënë në pranga një persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar inicialet
"BABALE"/ Salianji: Si më ra në dorë përgjimi, Alizotin e njeh Edi Rama Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka dëshmuar sot në Gjykatë për dosjen “Babale”. Ai shprehet se përgjimi ka rënë në d
Super operacion antidrogë në det Një super operacion antidrogë po zhvillohet ditën e sotme në ujrat e detit Egje. Operacioni po zhvillohet në ishullin
Eleminimi i Santiagos, 3 nga të kërkuarit dyshohen për 1 tjetër vrasje Tre nga tetë personat që u shpallën në kërkim me vendim Gjykate për vrasjen e ish-policit Santjago Malko, ishin arrestua
Shtëpi, biznese e toka të përmbytura, banorët: Institucionet nuk përgjigjen (FOTO LAJM) Eshte përmbytur zona rurale e Fushë-Kujëa ku si pasojë shtëpi, biznese e toka gjenden nën ujë. Ajo ccka është më tepë
FAST e nis punën me 50 të superkërkuar: Dosjet në Interpol Struktura më e re e ngritur për kapjen e personave me rrezikshmëri të lartë shoqërore “Fast” ka në dorë listën me 50 më
Dhunuan nusen se u kërkoi ujë për të larë foshnjën, lirohen babë e bir Gjykata ka liruar babë e bir nga Elbasani që dhunuan nusen që sapo kishte lindur, pasi kjo e fundit u kishte kërkuar ujë
"Mos mos më çoni në Rusi, do më vrasin" "Ju lutem mos më depërtoni se atje do të më vrasin". Kjo ishte fjalia kryesore para trupit gjykues të Rasul Mislaev,
Etilda Gjonaj e para për shpenzime luksi, publikime me fakte për ministri të tjera Media që publikoi të dhënat mbi shpenzimet e Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj e cila sipas saj ka shpenzuar për nj
E mashtroi për 8 vite duke i thënë se është fëmija i tij, gruan e zë belaja Një burrë ka hedhur në gjyq gruan e tij pasi zbuloi se djali 8 vjeccar nuk ishte i tiji. Burri ka kërkuar prej Gjykat
I dënuar për pengmarrje, arrestohet i shumëkërkuari i Lazaratit Policia e Gjirokastrës ka arrestuar ditën e sotme Bako Buzherin, nga Lazarati i shpallur në kërkim si një nga anëtarët
Gjermania kërkon 472 mijë punëtorë, profilet më të kërkuara përveç mjekëve dhe infermierëve Mjeshtrit e ujit, të ngrohjes dhe pajisjeve për ajrin e kondicionuar janë zanatet më të kërkuara në Gjermani, thuhet në
I kërkuar nga interpoli, 10 vite burg për 29 vjeçarin nga Mirdita Policia e Lezhës ka arrestuar një 29 vjeçar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. S.N. (L) ishte i shp-allur në kërkim
Dhunimi i turistëve, Rama pronarëve: Na turpëruat Pavarësisht se një ditë me vonesë, Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas dhunimit të turistëve spanjollë dje nga p
I jep shokut çelësat e shtëpisë, kur kthehet orenditë i kishin thënë "lamtumirë" 24-vjeçari Roberto Leka nga Velipoja do të gjykohet në gjykatën e Tiranës për akuzën e vjedhjes, katër muaj pas denoncim
5 000 euro ose të vrava! Arrestohet korçari i rrezikshëm pasi gjobiti biznesmenin Policia e Korçës ka arrestuar një 37 vjeçar i cili ka kërcënuar me thikë një biznesen duke i kërkuar 5000 euro. Autor
Arrestohet 31 vjeçari, i kërkuari i 3-të për grabitjen në Peqin Policia e Peqinit në bashkëpunim me atë të Tiranë ka vënë në pranga një 31-vjeçar i shpallur në kërkim për vjedhje me dh